© Gala Collezione 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Tag: funkcje mebli

Archiwum

« Wróć do listy wszystkich artykułów

Żyjmy zdrowo i wygodnie – meblowe udogodnienia

16 kwietnia 2019

Współczesne meble wypoczynkowe śmiało można nazwać meblami „smart”. Dlaczego? Ponieważ są wyposażane w nowoczesne mechanizmy, których zadaniem jest zapewnienie użytkownikom zarówno maksymalnej wygody, jak i doskonałej ergonomii. Są projektowane tak, by zapewnić doskonałe dopasowanie mebla do wymagań i parametrów ludzkiego ciała oraz psychiki. Przyjrzyjmy się więc, jakie cechy decydują o aspekcie „smart” w sofach i fotelach do salonu.

Nowoczesne funkcje meblowe w sofach i fotelach Gala Collezione

Czytaj dalejCzytaj dalej

Kupujesz meble do salonu? Piktogramy podpowiedzą Ci, czym charakteryzuje się wybrany przez Ciebie model

18 lipca 2018

Każda kolekcja mebli Gala Collezione ma swoje charakterystyczne cechy. Składają się na nie zarówno design i styl, w jakim mebel został zaprojektowany, jak też funkcje, w jakie jest wyposażony i jego budowa. Jeśli chcesz mieć pewność, że sofa, fotel lub narożnik spełni w 100% Twoje oczekiwania, zwróć uwagę nie tylko na wygląd mebla, ale także na informacje o jego konstrukcji i możliwościach funkcjonalnych. A o tym poinformują Cię piktogramy, jakie umieszczamy w naszych katalogach i przy opisach mebli w serwisie www.GalaMeble.com.

Wyjaśnienie piktogramów stosowanych w opisach mebli Gala Collezione

Czytaj dalejCzytaj dalej

Poradnik zakupowy – jak mądrze wybrać narożnik lub sofę z funkcją spania?

19 czerwca 2018

Planujesz kupno sofy lub narożnika z funkcją spania? Podpowiadamy, co zrobić, by wybrany przez Ciebie mebel spełniał Twoje oczekiwania zarówno w zakresie designu i wyglądu, jak też – by gwarantował udany i zdrowy nocny wypoczynek. Oto 7 najważniejszych  kwestii, które koniecznie powinieneś wziąć pod uwagę. Sprawdź, czy uwzględniłeś każdą z nich.

Jak mądrze wybrać sofę z funkcją spania?

Czytaj dalejCzytaj dalej

Zagłówki – Twój kark je pokocha

7 listopada 2017

Jednym z bardzo istotnych elementów wpływających na komfort podczas wypoczynku na meblach w salonie jest to, w jaki sposób zostało wykończone oparcie sofy, fotela lub narożnika. Wśród wielu dostępnych na rynku modeli możesz znaleźć bardzo rozmaite propozycje – meble z oparciem bez zagłówków, meble z zagłówkami mobilnymi lub nakładanymi oraz meble z zagłówkami regulowanymi. Zanim więc kupisz nową sofę lub fotel dowiedz się, czym charakteryzują się poszczególne ich rodzaje i w jaki ma to wpływ na odczuwanie komfortu.

Sofy z zagłówkami - poznaj korzyści mebli z zagłówkami

Czytaj dalejCzytaj dalej

Narożnik z barkiem – ekstrawagancja czy wygoda?

18 października 2017

Czy warto uzupełnić swoją sofę lub narożnik o barek? To pytanie warto sobie postawić, jeśli zdecydowałaś się na jeden z systemów modułowych z oferty Gala Collezione, a zatem wybrałaś możliwość samodzielnego skonfigurowania mebla do salonu. Na pewno jest to opcja, które doda Twojemu meblowi funkcjonalności i sprawi, że będzie on ciekawie i atrakcyjnie wyglądać. Przyjrzyjmy się zatem, jakie jeszcze korzyści daje umieszczenie w sofie takiego elementu, jakim jest bar.

Czy warto kupić sofę z barkiem?

Czytaj dalejCzytaj dalej

Leniuchowanie jest modne

11 września 2017

Warto czasem poleniuchować i pozwolić sobie na słodkie nicnierobienie. Najlepiej z najbliższymi – na nieziemsko wygodnej, nowoczesnej, komfortowej i bardzo funkcjonalnej sofie Serena. To najnowszy system modułowy w kolekcji Gala Collezione, który kryje w sobie wiele niespodzianek. Odkryj je!

Leniuchuj przyjemnie na sofie Serena marki Gala Collezione

Czytaj dalejCzytaj dalej

Pojemniki i schowki w meblach tapicerowanych

12 sierpnia 2016

Piloty, gazety, okulary, długopisy, notatniki, właśnie czytana książka… Przedmioty, które powinniśmy mieć zawsze pod ręką mają tajemniczą właściwość gubienia się właśnie wtedy, gdy najbardziej ich potrzebujemy. Trzymanie ich w komodzie nie zawsze jest wygodne, a pozostawienie na stoliku czy regale – może sprawiać wrażenie bałaganu. Co zrobić, by „opanować” podręczne przedmioty?

Czytaj dalejCzytaj dalej

Technologia NASA dla wybranych czy wygoda dla wszystkich?

17 czerwca 2016

Funkcja relaksu, elektryczne sensory, sedalift, mechanizm elektryczny dwusilnikowy, akumulator, klik-klak, systemy modułowe – pojęcia, które pojawiają się przy opisach nowoczesnych mebli tapicerowanych mogą przyprawić o zawrót głowy i sugerować, że to technologia rodem z laboratorium NASA, a zatem tylko dla wybranych. Czy faktycznie tak jest? Czy to rozwiązania tylko dla „wtajemniczonych”?

Funkcje w nowoczesnych meblach wypoczynkowych Gala Collezione

Czytaj dalejCzytaj dalej

Czas na relaks!

3 maja 2015

Kiedy komfort ma dla nas pierwszorzędne znaczenie, warto przyjrzeć się meblom z funkcją relaksu, dzięki którym popołudniowa drzemka czy seans telewizyjny stanie się prawdziwą przyjemnością.

fotel Inari

Czytaj dalejCzytaj dalej

MUZYCZNE SOFY

26 lutego 2015

Sofa gra? Pewnie że tak! Panele audio coraz bardziej popularne na rynku.

Sono_aranz_Magu

Czytaj dalejCzytaj dalej

NOWOCZESNE NAROŻNIKI

6 lutego 2015

Nowoczesny narożnik to taki, który dopasowuje się do Twoich potrzeb i Twojego stylu życia – ma funkcje, które potrzebujesz i rozmiar idealnie pasujący do Twojego salonu. Co jeszcze świadczyć może o nowoczesności mebla do salonu?

Belluno_naroznik_modulowy

Czytaj dalejCzytaj dalej
« Wróć do listy wszystkich artykułów

Tagi

© 2020 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design