© Gala Collezione 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Tag: skóra naturalna

Archiwum

« Wróć do listy wszystkich artykułów

W jaki sposób czyścić sofę ze skóry, by ją na pewno zniszczyć ?

24 listopada 2017

Pielęgnacja skóry naturalnej jest łatwa i mało skomplikowana, pod warunkiem, że przestrzegasz zaleceń producenta i sięgasz po preparaty przez niego zalecane. Jeśli natomiast decydujesz się na spontaniczne eksperymenty w zakresie czyszczenia, możesz zdziwić się ich efektem. Najczęściej niestety negatywnym. Jeśli chcesz się dowiedzieć, co zrobić, by szybko zniszczyć skórzane obicie Twojej sofy – przeczytaj ten artykuł. Dowiesz się z niego także, czego powinnaś unikać, jeśli zależy Ci na efekcie całkowicie odwrotnym ;)

Jak czyścić skórę naturalną, by ją szybko zniszczyć

Czytaj dalejCzytaj dalej

Jak czyścić meble ze skóry? – porady i wskazówki

18 sierpnia 2017

Meble ze skóry naturalnej – tak jak i meble w obiciu z tkaniny – wymagają odpowiedniego czyszczenia, dopasowanego do rodzaju skóry. Skóra, tak samo jak tkanina, nie jest niezniszczalna – jeśli będziesz użytkować tego typu meble niezgodnie ze wskazówkami i przeznaczeniem oraz jeśli sięgniesz po niewłaściwe metody czyszczenia, szybko mogą stracić swój urok, piękno i elegancję. Poznaj kilka podstawowych sprawdzonych zasad użytkowania i konserwacji, które pozwolą Ci cieszyć się żywotnością mebli ze skóry naturalnej przez długi, długi czas.

Jak czyścić meble ze skóry? Porady Gala Collezione

Czytaj dalejCzytaj dalej

Fakty i mity na temat mebli ze skóry naturalnej – możliwe, że o tym nie wiecie

3 lipca 2017

Skóra naturalna jako materiał obiciowy dla mebli tapicerowanych ma wielu zwolenników, którzy twierdzą, że tylko mebel ubrany w pokrowiec ze skóry naturalnej wygląda naprawdę elegancko. Funkcjonuje wiele różnych opinii i przekonań na temat skóry naturalnej – warto przyjrzeć się bliżej i sprawdzić, które z nich są oparte na faktach, a które są tylko mitem.

Skóra naturalna meblowa

Czytaj dalejCzytaj dalej

6 powodów, dla których warto wybrać meble tapicerowane ze skóry naturalnej

24 sierpnia 2016

Skóra naturalna ma wiele różnych zalet, które świadczą o szlachetności tego materiału, jego walorach użytkowych, wizualnych oraz estetycznych. Jeśli szukasz mebli funkcjonalnych, stawiasz na elegancję oraz przyjemne wrażenia dotykowe – jest to materiał dla Ciebie.

Czytaj dalejCzytaj dalej
« Wróć do listy wszystkich artykułów

Tagi

© 2020 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design