© Gala Collezione 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Przydatne narzędzia

Poznaj dwa przydatne narzędzia, które pomogą Ci w pracy nad projektami aranżacji wnętrz dla Twoich klientów – kreator 2D Gala Collezione oraz aplikację View at Home.

Kreator 2D Gala Collezione

To jedno z przydatnych, bezpłatnych narzędzi, które możesz wykorzystać podczas pracy z klientem nad projektem aranżacji jego salonu. Pozwoli Ci łatwo skonfigurować sofę lub narożnik wypoczynkowy zgodnie z oczekiwaniami klienta. Dzięki kreatorowi nie musisz sięgać po meble w gotowych konfiguracjach, lecz zaproponować sofę lub narożnik na przykład w nowoczesnym kształcie litery U, wzbogacony o bar, funkcję relaksu lub wysuwane elektrycznie siedzisko.

Kreator 2D umożliwiający konfigurację sofy Gala Collezione

Główne zalety kreatora:

 

Gdzie znaleźć kreator?

UWAGA: kreator 2D Gala Collezione został przygotowany w postaci aplikacji webowej na komputery lub laptopy z systemem operacyjnym Windows. Sugerujemy korzystanie z przeglądarek Mozilla i Chrome. Dla poprawnego działania kreatora, okno przeglądarki musi być zmaksymalizowane.

 

 

Proces konfiguracji mebla w kreatorze 2D

 


Aplikacja VIEW AT HOME

Narzędziem alternatywnym do kreatora 2D, jest bezpłatna aplikacja View at Home, przygotowana dla użytkowników telefonów i tabletów z systemem Android i iOS. Możesz ją wykorzystać w pracy z klientami, dla których przygotowujesz projekt aranżacji mieszkania.

Instrukcja korzystania z Intiaro

Jak aplikacja View at Home pomoże Ci w pracy z klientem?

 

Jak skorzystać z View at Home?

na komputerze
  • w serwisie www.GalaMeble.com wyszukaj mebel, kliknij w banner „Zobacz, czy ten mebel pasuje do Twojego domu”, a następnie skorzystaj z konfiguratora 3D, postępując zgodnie z instrukcją na ekranie,
  • kliknij w guzik „Zobacz u siebie” aby wysłać podsumowanie konfiguracji na wybrany adres e-mail. W mailu znajdziesz QR kod, dzięki któremu otworzysz aplikację View at Home na urządzeniu mobilnym.
na urządzeniu mobilnym
(smartfon, tablet)
  • Zeskanuj kod QR znajdujący się na tej stronie. Przy pierwszym użyciu zostaniesz przekierowany do App Store lub Google Play, by pobrać aplikację, a przy kolejnych – bezpośrednio do aplikacji.
  • Możesz także w serwisie www.GalaMeble.com wyszukać mebel i nacisnąć banner „Zobacz, czy ten mebel pasuje do Twojego domu”. Otworzysz w ten sposób aplikację lub (jeśli nie masz jej jeszcze zainstalowanej) zostaniesz przekierowany do App Store lub Google Play.
  • Skonfiguruj mebel postępując zgodnie z instrukcjami na ekranie.
  • Przyciśnij guzik „Zobacz u siebie” i po skierowaniu urządzenia na marker* pokaż klientowi, jak skonfigurowany mebel będzie wyglądać w jego salonie.

*Dla urządzeń wspierających AR Kit oraz AR Core aplikacja nie wymaga użycia markera.

 

Zainstalowałeś aplikację na urządzeniu mobilnym (smartfon, tablet)?

 

Pobierz instrukcję korzystania z aplikacji View at Home – kliknij TUTAJ by pobrać (plik PDF)

© 2019 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design