Dane kontaktowe

Gala Collezione nie prowadzi sprzedaży detalicznej

Jesteś zainteresowany zakupem naszych produktów? Przejdź do zakładki GDZIE KUPIĆ i znajdź salon meblowy w Twojej okolicy

Fabryka Mebli Gala Collezione Sp. z o. o.
Lisi Ogon 73 k/Bydgoszczy, 86-065 Łochowo

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000036176
NIP: 953-24-06-701
Wysokość kapitału zakładowego: 100.000 zł

Icon

Jeśli masz pytania dotyczące sof, narożników i foteli marki Gala Collezione, sprawdź listę najczęściej zadawanych pytań w zakładce FAQ lub skontaktuj się z naszymi konsultantami

Biuro Obsługi Klienta
Magdalena Rucińska-Bury Ikona(52) 583 25 99 Ikonainfo@galameble.com
Informacje dla dystrybutorów potencjalnie zainteresowanych podjęciem współpracy: Ikonawspolpraca@galameble.com
Dział Eksportu - dane ogólne
Ikona+48 52 566 92 01 Ikonaexport@galameble.com
Sprawdź informacje na temat opiekunów poszczególnych rynków na świecie >> SPRAWDZAM <<
Dział Jakości i Serwisu
Katarzyna Tyszka Kierownik Serwisu Gwarancyjnego Ikona(52) 583 25 99 wew. 35 Ikonakatarzyna.tyszka@galameble.com
Marta Zielińska REKLAMACJE KRAJOWE Ikona(52) 583 81 94 Ikonamarta.zielinska@galameble.com
Łukasz Świtalski REKLAMACJE KRAJOWE Ikona(52) 583 25 99 wew. 55 Ikonaserwis@galameble.com
Katarzyna Książek REKLAMACJE EKSPORTOWE Ikona(52) 583 25 99 wew. 53 Ikonaksiazek@galameble.com
Marketing
Justyna Roźniakowska Specjalista ds. marketingu Ikonajustyna.rozniakowska@galameble.com
Paulina Hasse-Wiśniewska Specjalista ds. komunikacji marketingowej Ikonapaulina.hasse@galameble.com
Rekrutacja i szkolenia
Kamila Żukiewicz Ikona+48 519 064 253 Ikonapraca@galameble.com
Zaopatrzenie
Mirosław Katka Ikona(52) 583 25 99 wew. 49 Ikonazaopatrzenie@galameble.com
Oferta dla rynku kontraktowego i branży HORECA (oferta B2B)
Adam Stanieczek Ikonahoreca@galameble.com
Odpowiedzi na pytania projektantów i architektów wnętrz:

Formularz kontaktowy

    * Zapoznałem się z informacjami o administratorze i przetwarzaniu danych osobowych, przedstawionymi w Polityce Prywatności

    * - pola wymagane

    .