Regulamin serwisu

INFORMACJE OGÓLNE

 • Informacje zawarte w tej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Nie stanowią także zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Opis towaru następuje wyłącznie w umowie jego sprzedaży.
 • Produkty oraz ich kolory przedstawione na stronie mogą różnić się od wyrobów i kolorów rzeczywistych. Wszystkie zdjęcia, wizualizacje oraz biblioteki tekstur należy traktować wyłącznie poglądowo. W celu zapewnienia pełnej zgodności koloru mebla z oczekiwaniami, sugerujemy wybór koloru i faktury tkaniny / skóry naturalnej / wybarwienia drewna na podstawie wzorników dostępnych w salonach meblowych.
 • Wymiar rzeczywisty mebla, może się różnić od wymiaru deklarowanego w ofercie handlowej Producenta. Dopuszczalna tolerancja odchylenia w stosunku do wymiaru deklarowanego wynosi:
  • +/- 2 cm, jeśli wymiar deklarowany (szerokość, głębokość lub wysokość mebla w konfiguracji gotowej do użytkowania) jest mniejszy bądź równy 150 cm,
  • +/- 2,5 cm, jeśli wymiar deklarowany (szerokość, głębokość lub wysokość mebla w konfiguracji gotowej do użytkowania) jest większy niż 150 cm.
 • Wszystkie rysunki wymiarowe brył zawarte w katalogach oraz kartach produktowych, są jedynie poglądowe. Ich celem jest przedstawienie informacji o rzeczywistym wymiarze mebla, a nie prezentacja wyglądu mebla czy linii cięć.

PRAWA AUTORSKIE

 • Strona www.GalaMeble.com jest wyłączną własnością Fabryki Mebli Gala Collezione sp. z o.o (dalej: Gala Collezione). Znak towarowy (w wersji słownej i graficznej) Gala Collezione, Sweet Sit, a także wzory przemysłowe produktów i ich funkcji prezentowane w serwisie, są wyłączną własnością Gala Collezione i zabronione jest kopiowanie tych znaków i wzorów oraz używanie bez zgody właściciela.
 • Poszczególne elementy serwisu, w tym jego konstrukcja, layout, publikowane zdjęcia, grafiki, filmy oraz teksty są chronione prawami autorskimi należącymi do Gala Collezione lub prawami, do których Gala Collezione posiada odpowiednie uprawnienia. W związku z tym zabronione jest kopiowanie jakiejkolwiek części lub całości witryny, w tym zdjęć i innych treści oraz powielanie ich lub publikowanie w jakiejkolwiek formie, w tym w innych serwisach internetowych. Każde naruszenie takiego zakazu jest traktowane jako naruszenie praw autorskich, powodujące podjęcie przez Gala Collezione wszelkich możliwych kroków w celu dochodzenia przysługujących praw oraz utraconych w związku z ww. naruszeniem korzyści finansowych.
 • Zabronione jest także kopiowanie wszelkich znaków towarowych, wzorów przemysłowych oraz zdjęć zaprezentowanych w serwisie, które należą do osób trzecich (m.in. wizualizacji przygotowywanych przez biura projektowe oraz zdjęć z realizacji projektów), a na których publikację Gala Collezione uzyskała odpowiednie zgody od właściciela tych znaków, wzorów lub materiałów.
 • Dozwolone jest pobieranie wyłącznie tych materiałów zawartych na stronie www.GalaMeble.com, co do których takie uprawnienie zostało jednoznacznie oznaczone (np. katalogi, karty produktowe, biblioteki brył 3D, tekstury skór i tkanin), jednakże materiały te mogą być wykorzystywane jedynie na własne potrzeby, niezwiązane z działalnością gospodarczą – poza wypadkiem wykorzystania brył 3D w wizualizacjach wnętrz przez projektantów i architektów wnętrz.

.