© Gala Collezione 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Firmowe laboratorium G-Lab

Najważniejsza jest jakość

Podejmując decyzję o wyborze konkretnego mebla do Twojego salonu, zapewne kierujesz się wieloma różnymi kryteriami. Na pewno istotny jest dla Ciebie jego wygląd, cena, rozmiary i funkcje użytkowe. Zwracasz też uwagę na jego jakość – czyli wszystko to, co pozwala Ci ocenić mebel jako w pełni spełniający Twoje oczekiwania. Sprawdzasz wygląd skóry lub tkaniny, trwałość i wygodę, bo chcesz by sofa czy narożnik służyły Ci przez dłuższy czas.

Oczekujesz gwarancji jakości kupionego przez siebie mebla.

Wybierając meble marki Gala Collezione masz pewność, że wszystkie materiały i komponenty użyte do ich produkcji zostały poddane szczegółowej kontroli jakości zaraz po dostawie do fabryki, a finalny produkt – który zostanie dostarczony do Twojego domu – spełnia wszystkie wymagania techniczne i jakościowe.

Elementy procesu zarządzania jakością w Fabryce Mebli Gala Collezione

Elementy procesu zarządzania jakością w Fabryce Mebli Gala Collezione

Ciągle doskonalimy nasze procedury i cały proces produkcji mebli. Patrzymy na ten proces całościowo – skupiamy się zarówno na tym, co dzieje się w naszych zakładach produkcyjnych, jak też dążymy do zapewnienia najwyższej jakości już na poziomie naszych dostawców. Jak to robimy? Efektywnie i odpowiedzialnie:

 

Laboratorium G-LAB – gwarancja doskonałych parametrów Twojego mebla

Laboratorium G-LAB firmy Gala Collezione zapewnia najwyższą jakość produkowanych mebli

Mimo, że współpracujemy tylko z najlepszymi włoskimi garbarniami, stworzyliśmy dodatkowo profesjonalne laboratorium firmowe G-LAB, wyposażone w urządzenia badawcze dodatkowo potwierdzające wysoką jakość skór. Wszystkie badania prowadzone są zgodnie z wytycznymi branżowych norm europejskich. Próbki skór poddawane są testom m.in. na zginanie, rozciąganie czy ścieranie. Wszystko po to, by do produkcji mebli wykorzystany został tylko surowiec najwyższej klasy, najbardziej trwały i zapewniający długotrwałe, satysfakcjonujące użytkowanie.

Przykładowe badanie prowadzone w laboratorium G-LAB: PN-EN ISO 5402 „Skóra wyprawiona – badania fizyczne i mechaniczne. Wyznaczanie odporności na zginanie metodą fleksometryczną”.

Próbki umieszczone w urządzeniu, przed dopuszczeniem do produkcji zginane są 50 000 razy.

Zobacz także: UŻYTKOWANIE I PIELĘGNACJA

© 2020 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design