Fotele – Twoja Strefa Relaksu

Fotele to meble wielofunkcyjne – zapewniają komfortowy wypoczynek w pojedynkę, dostosowują się do Twoich potrzeb i jednocześnie cieszą oko swoją piękną formą oraz wykonaniem. Wygodne fotele do salonu mogą być wykonane w takim samym obiciu co sofa lub narożnik – wówczas stanowić będą wraz z nimi wygodny i harmonijnie dopasowany zestaw wypoczynkowy. Możesz także wybrać wygodne fotele do pokoju w kontrastowym kolorze i odmiennej fakturze obicia – wówczas doda Twojemu salonowi unikalnego charakteru i będzie stanowić artystyczny, ekstrawagancki akcent. Fotel skórzany będzie wyglądać bardzo elegancko i ekskluzywnie, a fotel w obiciu z tkaniny – ciepło i przytulnie.

W zależności od tego, jaki model wybierzesz, może on pełnić różne funkcje. Może być więc to fotel do czytania, fotel do oglądania telewizji, a nawet mebel, na którym z przyjemnością utniesz sobie popołudniową drzemkę.

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

Funkcja relaksu czyli możliwość płynnego rozłożenia oparcia i podnóżka manualnie lub elektrycznie, ruchome zagłówki, obrotowa podstawa, doskonałe wyprofilowanie – to tylko niektóre z funkcji i cech, które możesz znaleźć w fotelach ze Strefy Relaksu Gala Collezione. Fotele na kółkach (np. Tom oraz Piko) łatwo przesuniesz w dowolne miejsce w salonie a rozkładany fotel z funkcją relaksu pozwoli Ci na przyjemną popołudniową drzemkę w pozycji półleżącej.

Poznaj komfortowe i wygodne fotele do salonu i wybierz taki, który najbardziej Ci się podoba spośród wielu różnych modeli z kategorii:

  • LINIA SMART – to rozkładane fotele wypoczynkowe, które które idealnie sprawdzają się jako meble do relaksu przed telewizorem, a także wówczas, gdy potrzebny Ci wygodny fotel do czytania (np. fotel Arosa, fotel Inari, fotel Resfotel Tom); taki fotel rozkładany czasem określany jest także nazwą „fotel relax”; wśród nich znajdziesz modele na obrotowej podstawie oraz fotele na kółkach
  • LINIA CLASSIC – czyli klasyczne fotele nawiązujące designem do tradycyjnego wzornictwa (np. fotel Boss, fotel Dimfotel Sorizo)
  • LINIA MODERN – przedstawiciel tej linii to fotel uszak o kubełkowym kształcie (np. fotel Neo, fotel Presto, fotel Zing); mogą to być to fotele obrotowe lub fotele na drewnianych nogach
  • LINIA ENJOY – wygodne szezlongi czyli fotele o wydłużonym siedzisku, nazywane też często leżankami (np. szezlong Bibbi, szezlong Orio, szezlong Lord)

Piękny, doskonale wyprofilowany fotel to Twoja Strefa Relaksu osobistego.

.