© Gala Collezione 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Strefa projektanta

Materiały dla projektantów - Gala CollezioneWitaj w sekcji dla osób zajmujących się z zamiłowania i zawodowo projektowaniem oraz aranżacją wnętrz.

Znajdziesz tutaj wiele przydatnych informacji i materiałów, które pomogą Ci w przygotowywaniu unikalnych i atrakcyjnych projektów aranżacji wnętrz dla Twoich klientów.

Opublikowane przez nas biblioteki CAD, biblioteki kolorów i faktur skór, tkanin i wybarwienia drewna są dostępne bezpłatnie. Możesz je ściągnąć w dowolnym momencie na swój komputer, wybierając format, który Cię najbardziej interesuje.

 

Zakładka jest na bieżąco aktualizowana. O nowych materiałach i bibliotekach informujemy m.in. za pośrednictwem newslettera, na którego subskrypcję możesz się zapisać korzystając z formularza umieszczonego obok.

Wszystkie materiały zostały zgrupowane w kilku oddzielnych zakładkach, by łatwiej było Ci dotrzeć do tych zasobów, które potrzebujesz:

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami Gala Collezione – zapisz się do newslettera dedykowanego dla projektantów i architektów wnętrz.

Chcę otrzymywać informacje o nowych katalogach, bibliotekach brył 3D oraz innych nowościach Gala Collezione

* Zapoznałem się z informacjami o administratorze i przetwarzaniu danych osobowych, przedstawionymi w zakładce Polityka Prywatności

* - pole obowiązkowe

email marketing powered by FreshMail

 

Zajrzyj również do zakładki GDZIE KUPIĆ, w której znajdziesz listę wszystkich dystrybutorów mebli Gala Collezione w Polsce. Salony meblowe, w których znajdziesz specjalną ofertę dedykowaną dla architektów i projektantów wnętrz, oznaczone są ikoną

Oferta dla projektantów wnętrz

© 2020 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design