Strefa projektanta

Witaj w sekcji dla osób zajmujących się z zamiłowania i zawodowo projektowaniem oraz aranżacją wnętrz.

Znajdziesz tutaj wiele przydatnych informacji i materiałów, które pomogą Ci w przygotowywaniu unikalnych i atrakcyjnych projektów aranżacji wnętrz dla Twoich klientów.

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami Gala Collezione – zapisz się do newslettera dedykowanego dla projektantów i architektów wnętrz.

 

Opublikowane przez nas biblioteki CAD, biblioteki kolorów i faktur skór, tkanin i wybarwienia drewna są dostępne bezpłatnie. Możesz je ściągnąć w dowolnym momencie na swój komputer, wybierając format, który Cię najbardziej interesuje.

Wszystkie materiały zostały zgrupowane w kilku oddzielnych zakładkach, by łatwiej było Ci dotrzeć do tych zasobów, które potrzebujesz:

  • Katalogi – z tej zakładki pobierzesz elektroniczne wersje katalogów dla linii produktowych oferowanych przez Grupę Gala Collezione, czyli: Gala Collezione oraz Sweet Sit; znajdziesz tutaj także karty produktowe dla poszczególnych kolekcji mebli,
  • Biblioteki CAD – z tej zakładki pobierzesz aktualne biblioteki brył 3D dla kolekcji mebli Gala Collezione oraz Sweet Sit; pliki zostały spakowane w wygodne do pobrania paczki w formacie ZIP,
  • Biblioteki tekstur i kolorów – tu znajdziesz biblioteki tekstur i kolorów najpopularniejszych tkanin i skór naturalnych z oferty Gala Collezione, a także wybarwienia drewna nóżek i blatów,
  • Przydatne narzędzia – w tej zakładce prezentujemy ciekawą aplikację, która może wspomóc Cię w pracy nad przygotowaniem projektu aranżacji wnętrza dla Twojego klienta; jest to Kreator 2D Gala Collezione.

Jeśli posiadasz wizualizacje lub zdjęcia z realizacji projektów (na których znajdują się meble marek Gala Collezione i Sweet Sit) i chciałbyś, abyśmy pokazali ją w Strefie Inspiracji wraz z Twoim zdjęciem, krótką wypowiedzią i linkiem do Twojej strony intenetowej lub profilu na Facebooku – napisz na adres projektanci@galameble.com.

Zajrzyj również do zakładki GDZIE KUPIĆ, w której znajdziesz listę wszystkich dystrybutorów mebli Gala Collezione w Polsce. Salony meblowe, w których znajdziesz specjalną ofertę dedykowaną dla architektów i projektantów wnętrz, oznaczone są ikoną

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.