Biblioteki CAD Sweet Sit

Sweet Sit to marka polecana osobom, które lubią standardowe, klasyczne wzornictwo oraz proste rozwiązania funkcjonalne służące wypoczynkowi. Meble tej marki – ze względu na swoje kompaktowe wymiary – idealnie pasują także do mniejszych mieszkań w blokach. Komponując je w różne, dobrane wg potrzeb zestawy, możesz dzięki nim tworzyć mniejsze i większe przytulne kąciki wypoczynkowe.

Meble Sweet Sit to meble wypoczynkowe, które mogą służyć także do spania codziennego.

W zakładce znajdziesz bibliotekę zbiorczą, zawierającą wszystkie pliki 3D dla kolekcji Sweet Sit spakowane w jednej paczce (oddzielnie biblioteka dla formatu DWG, OBJ, MAX i 3DS) oraz oddzielne biblioteki dla każdej pojedynczej kolekcji. Dzięki temu możesz od razu pobrać wszystkie pliki w wybranym przez Ciebie formacie lub ściągnąć tylko tę kolekcję, która Cię w danym momencie interesuje.

Każda paczka (zarówno zbiorcze, jak i pojedyncze) oznaczona jest symbolem wersji. W przypadku modyfikacji plików w paczkach, każda wersja zostanie oznaczona kolejnym numerem, a informacje na temat zmian zostaną dodane w pliku txt. W ten sposób chcemy ułatwić Ci pobieranie materiałów i ich aktualizację.

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

.