© Gala Collezione 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Proces rekrutacji

Gala Collezione proces rekrutacji

Rekrutacja do wszystkich czterech Zakładów Produkcyjnych z Grupy Gala Collezione przebiega w ten sam sposób.

Dowiedz się, jak wygląda cały proces, jak możesz się przygotować do uczestniczenia w nim oraz czego możesz się spodziewać na każdym z jego etapów.

 

ETAP 1 – zgłoś swoją kandydaturę do pracy

Prześlij CV do Gala CollezionePrzygotuj swoje CV (oraz list motywacyjny – jeśli poprosiliśmy o niego w ogłoszeniu o pracę) i dostarcz nam ten dokument:

Jeśli wśród ogłoszeń o pracę nie znalazłeś takiego, które Cię interesuje – nic straconego. Prześlij do nas swoje CV dopisując klauzulę, której treść znajdziesz w zakładce Oferty Pracy w Gala Collezione. Dzięki temu Twoje CV dołączymy do naszej bazy i będzie mogło wziąć udział w kolejnych rekrutacjach w przyszłości.

 

ETAP 2 – sprawdzenie Twojego CV

weryfikacja cv w procesie rekrutacjiPrzesłaną przez Ciebie aplikację przeanalizujemy pod kątem umiejętności potrzebnych na stanowisku, na które trwa rekrutacja. Jeżeli spełniasz wymagania określone w treści ogłoszenia, zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną.

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaproponujemy termin spotkania.

 

 

ETAP 3 – rozmowa kwalifikacyjna

Przebieg rozmowy uzależniony jest od rodzaju stanowiska, o jakie się ubiegasz. W trakcje spotkania z rekruterem zostaniesz zapytany między innymi o przebieg Twojego doświadczenia zawodowego oraz posiadane umiejętności. Możesz również zostać poproszony o wykonanie testu/ zadania, podczas którego będziemy mogli ocenić Twoje predyspozycje zawodowe i zdolności manualne.

Podczas spotkania dowiesz się, jak wyglądają warunki pracy w naszej Fabryce Mebli, poznasz system benefitów pracowniczych, zobaczysz zakład oraz stanowisko pracy, na które szukamy kandydata. Rekruter odpowie także na wszystkie Twoje pytania związane z pracą.

W przypadku aplikowania na stanowisko specjalistyczne, możesz zostać zaproszony do udziału w kolejnym etapie procesu rekrutacji.

 

ETAP 4 – informacja zwrotna

Gala Collezione - umowa o pracęPo zakończeniu rozmowy otrzymasz w uzgodnionym z rekruterem terminie informację zwrotną, niezależnie od jej wyniku. Jeżeli jest on pozytywny zaprosimy Cię do współpracy.

 

 

 

Życzymy wszystkim chętnym do pracy w Gala Collezione powodzenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej! Mamy nadzieję, że już wkrótce także Ty dołączysz do naszego Zespołu. 

© 2020 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design