© Gala Collezione 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Fotele do zestawów

Fotele wypoczynkowe - dobierz fotel do narożnika lub sofy

Eleganckie fotele wypoczynkowe do salonu i innych domowych wnętrz, wzbogacają aranżację i klimat każdego pomieszczenia, a także zapewniają użytkownikom wyjątkowy komfort. Stylowy design nawiązujący do najnowszych trendów, nowoczesna forma i wyjątkowe parametry materiałów wykorzystanych do produkcji nowoczesnych foteli sprawiają, że fotele Gala Collezione cieszą się ogromną popularnością i zdobią wiele polskich i zagranicznych mieszkań.

Duża różnorodność kształtów, rozmiarów i kolorów obicia sprawia, że każdy może dobrać funkcjonalny fotel do swoich indywidualnych potrzeb i z  łatwością dopasować go do stylu wnętrza oraz do znajdującej się w nim sofy lub narożnika. Dzięki temu, że fotele projektowane są w ramach kolekcji w spójnej konwencji stylistycznej i wizualnej z sofami i narożnikami, łatwo jest także tworzyć przytulne i wygodne zestawy wypoczynkowe, zestawiając fotel z narożnikiem, fotel z sofą lub łącząc ze sobą kilka foteli.

Szczególnie polecamy fotele rozkładane (z funkcją relaksu), które dopasowują się do ulubionej pozycji do ciała użytkownika. Takie fotele mogą być rozkładane manualnie (siłą własnych mięśni) lub elektrycznie (za pomocą elektrycznych sensorów).

Niektóre modele są wyposażone w opcję bujania, dzięki czemu poczujesz się na takim bujanym fotelu jak w wygodnej, przytulnej kołysce.

© 2020 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design