Meble modułowe

Nowoczesne meble modułowe

Pragniesz stworzyć w swoim domu wyjątkowe warunki do wypoczynku oraz wprowadzić do wnętrza oryginalny, unikalny styl? W takim razie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będą nowoczesne systemy modułowe, które dają ogromne możliwości aranżacyjne w zakresie konfiguracji mebli wypoczynkowych do salonu. Zestawiając ze sobą różne elementy danego systemu modułowego, możesz skonfigurować małą sofę, wygodny narożnik modułowy w tradycyjnym kształcie litery L lub dużą kanapę narożną w nowoczesnym kształcie litery U. Tylko od Twojej inwencji, pomysłu i wyobraźni zależy, jakie będzie miał wymiary oraz jak będzie wyglądać w Twoim salonie zestaw wypoczynkowy skonfigurowany z elementów wybranego przez Ciebie systemu modułowego.

 

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

Tapicerowane meble modułowe to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących możliwości samodzielnej konfiguracji wymarzonego zestawu wypoczynkowego. Także dla tych, którzy chcą mieć w domu meble unikalne, inne niż te dostępne w gotowych konfiguracjach. Nowoczesne meble modułowe są polecane do każdego domu – zarówno do dużych pomieszczeń, jak i mniejszego salonu. Wszystko dzięki temu, że konfigurując sofę modułową lub narożnik modułowy, masz wpływ na ostateczny rozmiar mebla. Skorzystaj z kreatora 2D Gala Collezione, by łatwo i szybko zaprojektować on-line swoją wymarzoną sofę.

Poszczególne modele mogą być wyposażone w barki ze skrzynką, pojemnikami na kubki czy też wysuwanymi szufladami. Narożniki modułowe mogą być wzbogacone o dostawki w kształcie ruchomych puf. Skonfigurowane z systemów modułowych rozkładane narożniki dzięki funkcji spania zapewnią miejsce do okazjonalnego przenocowania gości. Kanapa modułowa lub narożnik modułowy mogą być wzbogacone o ruchome zagłówki lub (jeśli w danej kolekcji są one niedostępne) uzupełnione o mobilne, opcjonalne zagłówki, które można przełożyć na dowolne oparcie.

Systemy modułowe Gala Collezione to duża różnorodność w zakresie designu, dostępnych funkcji oraz możliwości konfiguracyjnych. Wybrane kolekcje mebli modułowych, takie jak Serena i Karato, umożliwiają dodatkowo zmianę konfiguracji mebli w trakcie ich użytkowania.

.