© Gala Collezione 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Narożniki

Narożniki

Ogromna różnorodność wariantów kolorystycznych i konfiguracji dostępnych w naszej ofercie wygodnych narożników skórzanych sprawia, że znajdują one zastosowanie we wnętrzach o rozmaitym stylu. Ich cechą charakterystyczną jest idealne połączenie klasycznych kształtów z innowacyjnymi funkcjami, a odpowiednia miękkość siedzisk i oparć gwarantuje największy komfort siedzenia czy leżenia. Dostępne są zarówno piękne narożniki na wysokich nóżkach oraz masywne, pełne klasy, eleganckie narożniki, osadzone na nóżkach niskich, często niewidocznych.

Modele kanap narożnych różnią się funkcjonalnościami – mogą być wyposażone w ruchome podłokietniki czy zagłówki, mogą być rozkładane do spania lub wyposażone w barek z pojemnikami na kubki albo panelem audio. Połączenie ręcznie tworzonego piękna i najwyższej trwałości sprawia, że nowoczesne narożniki z funkcją spania będą służyć Ci przez długie lata, dając przy tym nieoceniony komfort wypoczynku.

Eleganckie narożniki w gotowych konfiguracjach dostępne są w klasycznym układzie litery L. Możesz wybrać zarówno kolor i rodzaj obicia, jak też zdecydować o układzie mebla, czyli o tym, czy funkcja spania będzie zlokalizowana z prawej, czy lewej strony. To, który model wybierzesz i jak będzie ostatecznie wyglądać, zależy tylko i wyłącznie od Twoich potrzeb oraz tego, jaki styl lubisz najbardziej.

© 2019 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design