Narożniki

Narożniki do salonu

Ogromna różnorodność wariantów kolorystycznych i konfiguracji dostępnych w naszej ofercie narożników do salonu sprawia, że znajdują one zastosowanie we wnętrzach o rozmaitym stylu. Ich cechą charakterystyczną jest idealne połączenie doskonale zaprojektowanych kształtów z innowacyjnymi funkcjami. Narożniki wypoczynkowe mają bowiem gwarantować pozytywne wrażenia estetyczne (np. piękny design i przyjemna w dotyku faktura obicia). Powinny także zapewniać maksymalny komfort siedzenia (np. gdy wybierzesz narożnik z funkcją relax / relaks) czy leżenia (gdy wybierzesz narożnik z wysuwanym siedziskiem).

Nowoczesne narożniki mogą mieć przeróżne kształty – możesz wybrać mebel w tradycyjnym kształcie litery L lub bardziej nowoczesny narożnik w kształcie litery U (narożnik podkowa). Wariant jaki wybierzesz, powinien być dopasowany do wielkości przestrzeni, jaką posiadasz w swoim salonie oraz do potrzeb Twojej rodziny. Jeśli pokój jest przestronny, doskonałą propozycją dla Ciebie będzie narożnik modułowy, który możesz skonfigurować z wybranego przez Ciebie systemu modułowego. Kształt, wygląd, rozmiar oraz dobór funkcji, zależy wówczas całkowicie od Ciebie. Dobierając do siebie moduły, decydujesz bowiem o tym, jak mebel będzie wyglądać. Możesz także zdecydować się na wybór dużego narożnika z szerokiej oferty nowoczesnych narożników w gotowej konfiguracji.

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

Jak wybrać nowoczesny narożnik?

Nowoczesne narożniki wypoczynkowe Gala Collezione różnią się między sobą funkcjonalnościami. Mogą być wyposażone w ruchome podłokietniki czy zagłówki, mogą być rozkładane do spania lub alternatywnie – być wyposażone w ruchome, wysuwane siedzisko, sterowane elektrycznie. Jeśli wybierzesz stylowy narożnik z funkcją spania, sprawdź koniecznie, czy mechanizm rozkładania dedykowany jest do spania codziennego, czy okazjonalnego.

Połączenie ręcznie tworzonego piękna i najwyższej jakości dobranych komponentów sprawia, że nowoczesne narożniki modułowe oraz te w gotowych konfiguracjach, będą służyć Ci przez długie lata, dając przy tym nieoceniony komfort wypoczynku.

Narożniki w kształcie litery L i w kształcie litery U

Stylowe narożniki w gotowych konfiguracjach dostępne są w klasycznym układzie litery L. Możesz wybrać zarówno kolor i rodzaj obicia, jak też zdecydować o układzie mebla, czyli o tym, czy funkcja spania będzie zlokalizowana z prawej, czy lewej strony. To, który model wybierzesz i jak będzie ostatecznie wyglądać, zależy tylko i wyłącznie od Twoich potrzeb oraz tego, jaki styl lubisz najbardziej.

Jeśli interesują Cię bardziej nietypowe kształty lub szukasz narożnika w kształcie litery U – zdecyduj się na narożnik modułowy. Wówczas będziesz mógł sam zdecydować jak będzie wyglądać, jakie będzie miał funkcje oraz jaki będzie miał rozmiar mebel, który samodzielnie skonfigurujesz.

Narożnik skórzany czy tapicerowany tkaniną?

Skórzany narożnik to propozycja dla osób, które stawiają na ponadczasową elegancję. Narożnik tapicerowany tkaniną bardziej spodoba się tym, którzy stawiają przede wszystkim na przytulność. Szary narożnik – najchętniej wybierany w ostatnich miesiącach przez klientów – będzie doskonale wyglądać zarówno w obiciu z tkaniny, jak i ze skóry. Do wyboru masz setki różnych odcieni – na pewno wybierzesz taki, który pasować będzie do Twojego stylu.

.