© Gala Collezione 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Narożniki

Narożniki do salonu

Ogromna różnorodność wariantów kolorystycznych i konfiguracji dostępnych w naszej ofercie narożników do salonu sprawia, że znajdują one zastosowanie we wnętrzach o rozmaitym stylu. Ich cechą charakterystyczną jest idealne połączenie doskonale zaprojektowanych kształtów z innowacyjnymi funkcjami. Narożniki wypoczynkowe mają bowiem gwarantować zarówno pozytywne wrażenia estetyczne (np. piękny design i przyjemna w dotyku faktura obicia), jak też zapewniać maksymalny komfort siedzenia czy leżenia.

Nowoczesne narożniki mogą mieć przeróżne kształty – tradycyjny kształt litery L lub bardziej nowoczesny kształt litery U. Wariant jaki wybierzesz, powinien być dopasowany do wielkości przestrzeni, jaką posiadasz w swoim salonie oraz do potrzeb Twojej rodziny. Jeśli pokój jest przestronny, doskonałą propozycją dla Ciebie będzie narożnik modułowy, który możesz skonfigurować z wybranego przez Ciebie systemu modułowego. Kształt, wygląd, rozmiar oraz dobór funkcji, zależy wówczas całkowicie od Ciebie. Dobierając do siebie moduły, decydujesz bowiem o tym, jak mebel będzie wyglądać. Możesz także zdecydować się na wybór dużego narożnika z szerokiej oferty nowoczesnych narożników w gotowej konfiguracji.

Narożniki wypoczynkowe Gala Collezione różnią się między sobą funkcjonalnościami. Mogą być wyposażone w ruchome podłokietniki czy zagłówki, mogą być rozkładane do spania lub alternatywnie – być wyposażone w ruchome, wysuwane siedzisko, sterowane elektrycznie. Połączenie ręcznie tworzonego piękna i najwyższej jakości dobranych komponentów sprawia, że nowoczesne narożniki będą służyć Ci przez długie lata, dając przy tym nieoceniony komfort wypoczynku.

Eleganckie narożniki w gotowych konfiguracjach dostępne są w klasycznym układzie litery L. Możesz wybrać zarówno kolor i rodzaj obicia, jak też zdecydować o układzie mebla, czyli o tym, czy funkcja spania będzie zlokalizowana z prawej, czy lewej strony. To, który model wybierzesz i jak będzie ostatecznie wyglądać, zależy tylko i wyłącznie od Twoich potrzeb oraz tego, jaki styl lubisz najbardziej. Skórzany narożnik to propozycja dla osób, które stawiają na ponadczasową elegancję. Narożnik tapicerowany tkaniną bardziej spodoba się tym, którzy stawiają przede wszystkim na przytulność.

© 2019 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design