© Gala Collezione 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Poznaj nas

Region kujawsko – pomorski, gdzie blisko szesnaście lat temu powstała Fabryka Mebli Gala Collezione, od dawna słynie z tradycji meblarskich. To tutaj zlokalizowane są nasze cztery zakłady produkcyjne: w Lisim Ogonie, Chełmnie, Gniewkowie (Zakład Produkcyjny Sweet Sit) i Tucholi (Zakład Produkcyjny SLA.WIA). Łącznie cały nasz zespół liczy obecnie 700 wykwalifikowanych pracowników – są wśród nich m.in. tapicerzy, szwaczki, modelarze, technolodzy, monterzy, krojczy skór, magazynierzy, pakowacze, logistycy, kierowcy i pracownicy biurowi. Wszyscy razem każdego dnia tworzymy piękne, wygodne, funkcjonalne i nowoczesne wypoczynkowe meble tapicerowane, na których zasiadają tysiące zadowolonych rodzin w kraju i za granicą.

 


Fabryka Mebli Gala Collezione posiada certyfikat FSC o numerze licencyjnym FSC-C120994.

Meble Gala Collezione to sofy, narożniki i fotele zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami światowego wzornictwa, łączące w sobie doskonały efekt wizualny, jak również gwarancję pełnego komfortu i trwałości użytkowania. Tworzenie tak perfekcyjnych mebli jest możliwe dzięki naszemu zgranemu, świetnemu zespołowi pracowników, z których duża część jest związana z fabryką od wielu lat. To dzięki ich zdolnościom manualnym, wyobraźni i dbałości o szczegóły, marka Gala Collezione jest rozpoznawalna i ceniona zarówno w kraju, jak i za granicą, m.in. w Bułgarii, Słowacji, Węgier, Chorwacji, Słowenii, Czech, Litwy, Łotwy, Izraela czy Kanady.

Kogo poszukujemy?

Stawiamy na energiczne, zaangażowane, otwarte osoby, świadome swoich rękodzielniczych umiejętności, które potrafią znaleźć pasję w tym, co robią. Zależy nam na tym, by nasi pracownicy wiązali się z nami na długie lata i dobrze czuli się w swoim miejscu pracy. Jesteśmy otwarci zarówno na osoby z doświadczeniem w zawodzie, jak też na „świeżych” absolwentów szkół, chcących zdobyć praktyczne doświadczenie i osoby zamierzające nauczyć się całkiem nowego fachu. 

Co oferujemy?

Dołącz do naszego zespołu! Zajrzyj do zakładki OFERTY PRACY i prześlij swoją aplikację już dziś.

Kliknij i zobacz także wywiad z wiceprezesem Fabryki Mebli Gala Collezione.

gala_collezione_zaklad_produkcyjny_lisi_ogon

Fabryka Mebli Gala Collezione - zakład produkcyjny w Chełmnie
gala_collezione_zaklad_produkcyjny_tuchola
gala_collezione_zaklad_produkcyjny_gniewkowo

© 2020 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design