© Gala Collezione 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Sofy

Wygodne sofy do salonu

Kierując się nowoczesnymi trendami, a także samodzielnie je kreując, tworzymy piękne i funkcjonalne sofy do salonu. Mogą mieć one charakter wypoczynkowy lub być wyposażone w funkcję spania. Designerskie sofy stanowią wspaniały element wyposażenia domowych pomieszczeń, poprawiając ich wystrój, a także zapewniając komfort ich użytkownikom. Ekskluzywne sofy, które zachwycają swoim stylem, wygodą i funkcjonalnościami, to must-have każdego nowoczesnego i eleganckiego salonu. Bez względu na to, czy interesują Cię sofy ze skóry, czy też sofy tapicerowane tkaniną – w ofercie Gala Collezione znajdziesz na pewno model, który Cię zachwyci.

Eleganckie sofy wypoczynkowe wykonujemy z wysokiej jakości materiałów (m.in. skóry naturalnej, wysokogatunkowej tkaniny, nowoczesnych komponentów i okuć), wykorzystując przy tym zarówno maszyny, jak i kunszt naszych mistrzów, którzy wykańczają meble ręcznie.

Tworzymy nowoczesne sofy do salonu wyposażone na przykład w regulowane zagłówki, dzięki którym możliwe jest uzyskanie optymalnego relaksu podczas oglądania telewizji, czytania książki czy drzemki. W ofercie znajdziesz także sofy rozkładane, które zapewnią możliwość przenocowania niespodziewanych gości, a niektóre z nich mogą służyć nawet do spania codziennego, zamieniając się w nocy w wygodne łóżko.

W zależności od tego, jakiego mebla poszukujesz, możesz wybrać stylowe sofy dla dwóch lub dla trzech osób, nowoczesne sofy zaprojektowane w stylu industrialnym, sofy skórzane idealne do domowego gabinetu, sofy w stylu minimalistycznym czy ekskluzywne sofy nadające wnętrzom klasy i elegancji. Dostępne są sofy bezfunkcyjne oraz takie, które można rozłożyć do spania. Większość nowoczesnych sof do salonu z naszej oferty możesz uzupełnić o fotel, zaprojektowany w takim samym stylu.

© 2019 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design