Sofy

Wygodne sofy do salonu

Kierując się nowoczesnymi trendami, a także samodzielnie je kreując, tworzymy piękne i funkcjonalne skórzane sofy do salonu. Mogą mieć one charakter wypoczynkowy lub być wyposażone w funkcję spania. Designerskie sofy stanowią wspaniały element wyposażenia domowych pomieszczeń, poprawiając ich wystrój, a także zapewniając komfort ich użytkownikom.

Ekskluzywne sofy, które zachwycają swoim stylem, wygodą i funkcjonalnościami, to must-have każdego nowoczesnego i eleganckiego salonu. Bez względu na to, czy interesuje Cię sofa skórzana, czy też sofa obita tkaniną – w ofercie Gala Collezione znajdziesz na pewno model, który Cię zachwyci.

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

Nowoczesne i skórzane sofy Gala Collezione

Eleganckie sofy wypoczynkowe wykonujemy z wysokiej jakości materiałów (m.in. skóry naturalnej, wysokogatunkowej tkaniny, nowoczesnych komponentów i okuć), wykorzystując przy tym zarówno maszyny, jak i kunszt naszych mistrzów, którzy wykańczają meble ręcznie. Sofa skórzana zawsze wyglądać będzie niezwykle klasycznie i elegancko, bez względu na to, czy zaprojektowana została w stylu klasycznym, skandynawskim, minimalistycznym, nowoczesnym, glamour i innych.

Tworzymy nowoczesne sofy do salonu wyposażone na przykład w regulowane zagłówki, dzięki którym możliwe jest uzyskanie optymalnego relaksu podczas oglądania telewizji, czytania książki czy drzemki. W ofercie znajdziesz także sofy rozkładane, które zapewnią możliwość przenocowania niespodziewanych gości, a niektóre z nich mogą służyć nawet do spania codziennego, zamieniając się w nocy w wygodne łóżko.

W zależności od tego, jakiego mebla poszukujesz, możesz wybrać stylowe sofy dla dwóch lub dla trzech osób, nowoczesne sofy zaprojektowane w stylu industrialnym, sofy skórzane idealne do domowego gabinetu, sofy w stylu minimalistycznym czy ekskluzywne sofy nadające wnętrzom klasy i elegancji. Dostępne są sofy bezfunkcyjne (np. sofa dwuosobowa nierozkładana, sofa trzyosobowa nierozkładana) oraz takie, które można rozłożyć do spania (na przykład sofa rozkładana 2 osobowa – system włoski czy sofa 3 osobowa rozkładana). Większość nowoczesnych sof do salonu z naszej oferty możesz uzupełnić o fotel, zaprojektowany w takim samym stylu.

.