Temat: Katalogi

Katalog mebli tapicerowanych Gala Collezione - kolekcja 2020

Nowy katalog Gala Collezione – KOLEKCJA 2020

30 września 2019

Eleganckie i funkcjonalne nowości, nowa odsłona kolekcji wprowadzonych w poprzednim sezonie, mnóstwo inspiracji i podpowiedzi – to wszystko znajdziesz w najnowszych katalogach mebli wypoczynkowych Gala Collezione. Zapraszamy do lektury.

Więcej
Nowa kolekcja mebli do salonu marki Sweet Sit

Do mniejszych mieszkań i nie tylko – najnowsza kolekcja wygodnych sof Sweet Sit już w salonach meblowych

5 lipca 2019

Zaprojektowane w zgodzie z najgorętszymi trendami, niezwykle funkcjonalne i wygodne – takie są najnowsze propozycje mebli wypoczynkowych marki Sweet Sit. Wśród nich znajdziesz propozycje nawiązujące zarówno do wzornictwa skandynawskiego, jak też inspirowane modnym, nowoczesnym minimalizmem. Zobacz najnowszy katalog i wybierz model dla siebie.

Więcej
Katalog Gala Collezione - kolekcja 2019

Nowy katalog – Gala Collezione kolekcja 2019

4 października 2018

Nowy katalog mebli wypoczynkowych Gala Collezione to po raz kolejny dwuczęściowe wydawnictwo. W części inspiracyjnej znajdziesz mnóstwo podpowiedzi w zakresie aranżacji wnętrz. W części technicznej znajdziesz mnóstwo konkretów – wymiary, informacje o funkcjach, cechach charakterystycznych i funkcjach. Zapraszamy do lektury.

Więcej
Katalog mebli tapicerowanych Gala Collezione

Nowy katalog – Gala Collezione kolekcja 2018

29 września 2017

Dla osób, które szukają inspiracji w zakresie aranżacji wnętrz oraz dla tych, których interesują konkrety – nowy katalog Gala Collezione to dwuczęściowe wydawnictwo, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zobacz katalog i daj się uwieść pięknu mebli Gala Collezione.

Więcej
Dodatki dekoracyjne Gala Collezione

Nowe dodatki do salonu – takie wzory tylko w Gala Collezione

14 grudnia 2016

Nie trzeba decydować się na „domowe rewolucje”, by odmienić klimat swojego salonu i wprowadzić do niego zupełnie nową stylistykę. Wystarczy sięgnąć po efektowne dodatki takie jak dekoracyjne poduszki oraz funkcjonalne pufy, by odświeżyć aranżację. Zobacz nowe wzory puf i poduszek (Doodle, Celeste, Gravity, Pastelowy Podmuch i Love Birds), dostępne tylko w Gala Collezione, zaprojektowane przez obiecujących, młodych, polskich projektantów.

Więcej
Katalog Fotele i dodatki | Gala Collezione

Nowe katalogi prezentujące meble Gala Collezione – już w salonach meblowych

24 listopada 2016

Gorące nowości i najpopularniejsze modele z dotychczasowej kolekcji, piękne aranżacje oraz informacje techniczne, między innymi na temat wymiarów poszczególnych mebli i brył w systemach modułowych, funkcji w jakie wyposażone są meble oraz przykładowe konfiguracje – wszystko to znajdziesz w nowym wydaniu katalogu prezentującym kolekcję 2016 / 2017.

 

Więcej
Zestaw wypoczynkowy Monday | Gala Collezione

Kolekcja 2016 / 2017 – poznaj nowe meble w ofercie Gala Collezione

14 listopada 2016

Komfortowe systemy modułowe Domo i Massimo, niezwykle miękka sofa i fotel Mondo, elegancki narożnik Camelia  – najnowsze modele w kolekcji Gala Collezione zyskały już swoich fanów i trafiły do pierwszych polskich mieszkań. I Ty wybierz spośród nich coś dla siebie.

Więcej

.