Temat: Promocja

Promocja Gala Collezione - Wybierz przytulnego uszaka dla siebie

Czas na relaks – wybierz przytulnego uszaka dla siebie!

15 marca 2019

Sofy na nóżkach i fotele uszaki to niezwykle wygodne i eleganckie meble. Budują cudowny, ciepły klimat w salonie a przy tym gwarantują komfortowy wypoczynek podczas spotkań z bliskimi. Teraz możesz kupić taki mebel nawet o 20% taniej! Sprawdź szczegóły promocji i wybierz fotel uszak lub sofę z uszami dla siebie.

Więcej
Promocja - kup taniej system modułowy Massimo Gala Collezione

Promocja: „Pełen relaks z Massimo”

15 maja 2017

Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz zaoszczędzić nawet do 1.500 zł, kupując sofę lub narożnik z kolekcji Massimo z elektryczną funkcją relaksu. Skorzystaj z wiosennej promocji i zagwarantuj sobie pełen relaks z Massimo.

Więcej
Promocja - kup taniej narożnik Domo Gala Collezione z funkcją relaksu

Domo – relaks na wyciągnięcie ręki

5 września 2016

Piękno, komfort i wygoda – tego oczekujesz od mebli do salonu, prawda? Narożnik, kanapa czy sofa czy powinny być funkcjonalne, ale i eleganckie, wygodne i jednocześnie dopasowane do aranżacji pokoju. Najważniejszy jest przecież relaks, a ten powinien być na wyciągnięcie ręki, tak jak w meblach modułowych Domo. Sprawdź, w jaki sposób możesz zaoszczędzić nawet do 800 zł, kupując we wrześniu sofę lub narożnik z najnowszej kolekcji Gala Collezione.

Więcej
Nagroda Złote Ville dla sofy Asti Gala Collezione

Lipcowa promocja: Kup sofę Asti z rabatem 15 procent

29 czerwca 2016

Asti to elegancka, wypoczynkowa sofa o subtelnym wzornictwie nawiązującym do światowych trendów, pięknej formie i niezwykłych walorach funkcjonalnych. Dzięki niej odkryjesz nowy wymiar komfortu w Twoim salonie. Tylko w lipcu sofa Asti marki Gala Collezione dostępna jest w wybranych salonach meblowych w niższej cenie. Sprawdź, jak skorzystać z promocji!

Więcej
Promocja Gala Collezione - narożnik Coletto 15% taniej

Promocja „Narożnik Coletto 15 % taniej”

13 maja 2016

Zapisz się na newsletter Gala Collezione i otrzymaj kupon rabatowy na zakup narożnika Coletto w dowolnie wybranym przez Ciebie rodzaju i kolorze tapicerki. Kliknij i sprawdź szczegóły wiosennej promocji.

Więcej

.