© Gala Collezione 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Tag: przydatne narzędzia do projektowania

Archiwum

« Wróć do listy wszystkich artykułów

Szukasz nowej sofy lub fotela? Zobacz przed zakupem, czy będzie pasować do Twojego domu.

26 lutego 2018

Znalazłeś w salonie meblowym mebel dokładnie taki, jak sobie wymarzyłeś? Jest w Twoim ulubionym kolorze, obicie jest przyjemne w dotyku i wygodne w użytkowaniu, ma wszystkie funkcje, jakie są Ci potrzebne? Zastanawiasz się jednak, jak będzie wyglądać w Twoim mieszkaniu – możesz to w prosty sposób sprawdzić, wykorzystując do tego swój smartfon lub tablet oraz bezpłatną aplikację View at Home. Kliknij i dowiedz się, jak przed zakupem zobaczyć wybrany mebel w swoim domu.

Aplikacja Intiaro pozwoli Ci zobaczyć, czy sofa Gala Collezione pasuje do Twojego domu

Czytaj dalejCzytaj dalej

Kupujesz sofę do salonu? Sprawdź, o czym powinieneś pamiętać.

11 sierpnia 2017

Bez względu na to, czy kupujesz sofę w stacjonarnym salonie meblowym, czy też zdecydowałeś się zamówić ją przez internet, jest kilka podstawowych kwestii, które powinieneś wziąć pod uwagę. Sprawdź, o czym powinieneś pamiętać, by zakup okazał się udany, a wybrana sofa w pełni spełniła wszystkie Twoje oczekiwania.

Czytaj dalejCzytaj dalej

Chcesz samodzielnie skonfigurować sofę? Podpowiadamy, jak zrobić to szybko, łatwo i przyjemnie

7 czerwca 2017

Systemy modułowe Gala Collezione dają możliwość konfiguracji najróżniejszych układów mebli, od dwusiedziskowych sof, przez narożniki w tradycyjnym kształcie litery L, aż po duże kanapy narożne w kształcie litery U. W ramach jednego systemu modułowego może być dostępnych od kilkunastu do kilkudziesięciu brył, które można ze sobą zestawiać w różnych konfiguracjach. Gala Collezione przygotowała bezpłatne narzędzie, które pozwala wygodnie samodzielnie zaprojektować wymarzony mebel – jest nim kreator 2D dostępny online.

Czytaj dalejCzytaj dalej
« Wróć do listy wszystkich artykułów

Tagi

© 2020 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design