© Gala Collezione 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Konfiguracja mebla

<b>Mebel dokładnie taki, jak chcesz</b>

Mebel dokładnie taki, jak chcesz

Każdy mebel tworzony w Fabryce Mebli Gala Collezione, czyli każdy narożnik, sofa, fotel czy taboret, powstaje na indywidualne zamówienie. To Ty – wybierając swój wymarzony mebel wypoczynkowy do salonu – decydujesz o elementach związanych z jego wyglądem i funkcjami użytkowymi. Swój wybór w każdym momencie możesz skonsultować z doradcą klienta w salonie meblowym, który opowie Ci o dostępnych rozwiązaniach, zaprezentuje aktualne wzorniki tkanin, skór i drewna oraz podpowie, jak korzystać z różnych funkcji. Listę salonów znajdziesz w zakładce GDZIE KUPIĆ

<b> DOPASUJ SOFĘ DO WYMIARU TWOJEGO SALONU</b>

DOPASUJ SOFĘ DO WYMIARU TWOJEGO SALONU

Na to, który model sofy czy narożnika wybierzesz, wpływa m.in. wielkość dostępnej w Twoim pokoju przestrzeni. Możesz zdecydować się na mebel w gotowej konfiguracji (wówczas nie masz wpływu na jego wielkość i rozmiary) lub zaprojektować samodzielnie wymarzoną sofę pod wymiar swojego salonu, korzystając z wirtualnego kreatora 2D dostępnego na www.ZaprojektujSofe.online. Kreator krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces projektowania sofy z elementów wybranego systemu modułowego. Dzięki temu otrzymasz mebel idealnie dopasowany do Twoich oczekiwań.

<b>ZOBACZ, CZY TEN MEBEL PASUJE DO TWOJEGO DOMU</b>

ZOBACZ, CZY TEN MEBEL PASUJE DO TWOJEGO DOMU

W jaki sposób upewnić się, że wybrany model sofy, fotela lub narożnika zmieści się w Twoim pokoju i będzie w nim dobrze wyglądać? Skorzystaj z bezpłatnej aplikacji View at Home (więcej o zaletach aplikacji przeczytasz na naszym blogu), która pozwoli Ci w łatwy sposób zobaczyć na ekranie Twojego smartfona lub tabletu jak ten mebel będzie wyglądać w przestrzeni, w której planujesz go ustawić. Wystarczy, że pobierzesz aplikację, zeskanujesz kod QR z markera, który możesz pobrać i wydrukować klikając TUTAJ a następnie będziesz podstępować zgodnie z instrukcją, którą pobierzesz TUTAJ.

<b>WYBIERZ RODZAJ OBICIA</b>

WYBIERZ RODZAJ OBICIA

Dopasuj mebel do aranżacji pokoju, dobierając odcień i fakturę obicia tak, by podkreślić Twój indywidualny styl. Masz do wyboru wiele kolorów skóry naturalnej i tkanin. Skóra nada sofie ponadczasowej elegancji i klasy, tkanina – ociepli wizualnie wnętrze.
O cechach naturalnych różnych rodzajów skór, charakterystyce obicia tkaninowego i różnicach w użytkowaniu mebli w obiciu z tkaniny i ze skóry meblowej, przeczytasz w zakładce SKÓRY I TKANINY.

<b>ZDECYDUJ O FUNKCJACH MEBLA</B>

ZDECYDUJ O FUNKCJACH MEBLA

Funkcja spania, ruchome zagłówki, funkcja relaksu, elektrycznie sterowane siedzisko, schowki, bary i inne – jest wiele funkcji, które służą wygodzie i podnoszą komfort wypoczynku. Konfigurując mebel samodzielnie możesz dobrać taki zestaw funkcji, który w największym stopniu będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

<b>DOBIERZ KOLOR NICI</b>

DOBIERZ KOLOR NICI

Do koloru i rodzaju obicia możesz dowolnie dopasować odcień nici. Jeśli zależy Ci na dyskretnym wykończeniu – zdecyduj się na jednolity odcień nici i tapicerki. Jeśli chcesz podkreślić wyjątkowość i indywidualny charakter swojego mebla – wybierz nić w kontrastowym kolorze.

<b>ŁĄCZ KOLORY I RODZAJE OBICIA</b>

ŁĄCZ KOLORY I RODZAJE OBICIA

W przypadku części kolekcji możesz łączyć rodzaj i kolor tapicerki: skórę ze skórą, skórę z tkaniną lub tkaninę z tkaniną. Wszystko zależy od efektu, jaki chcesz osiągnąć. Mebel w dwóch kolorach, mniej lub bardziej różniących się odcieniem oraz fakturą, to gwarancja unikalności i indywidualności.

<b>WYBIERZ STRONĘ NAROŻNIKA</b>

WYBIERZ STRONĘ NAROŻNIKA

Możesz wybrać narożnik skierowany w taką stronę, tak by pasował do układu pokoju, w którym będzie się znajdował. W Gala Collezione układ wyznacza lokalizacja funkcji spania. Narożnik prawostronny to taki, w którym ta funkcja jest z prawej strony jeśli stoisz na wprost mebla, a lewostronny – z lewej.

<b>ZDECYDUJ O KOLORZE NÓŻEK</b>

ZDECYDUJ O KOLORZE NÓŻEK

Poszczególne modele sof i narożników mogą mieć nóżki wykonane z różnych materiałów: chromowane, drewniane, metalowe lub plastikowe. Możesz dowolnie wybrać wybarwienie drewna, dopasowując je do pozostałych mebli w salonie. Pomoże Ci w tym wzornik w sklepie meblowym.

<b>Podstawa fotela</b>

Podstawa fotela

Fotele solowe mogą mieć podstawy chromowane lub drewniane, które dodatkowo mogą różnić się kształtem – być okrągłe lub kilkuramienne. W przypadku fotela Boss możesz wybrać pomiędzy drewnianą podstawą krzyżakową lub chromowanym talerzem lub trąbą. Fotele Neo i Zing możesz zamówić na podstawie chromowanej lub na drewnianych nóżkach.

© 2020 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design