Temat: #AlaToOgarnie

Wnętrza w stylu skandynawskim

#AlaToOgarnie – czym się charakteryzuje styl skandynawski we wnętrzach?

26 maja 2020

Mimo, że przybył do nas z zimnych, północnych stron, to z łatwością zdobył nasze gorące, słowiańskie serca. Styl skandynawski znalazł w Polsce wielu zwolenników, chcących wprowadzić do swoich mieszkań atmosferę wyciszenia i spokoju. Pozwolił nam wczuć się w klimat Skandynawii i połączyć się z jej mieszkańcami w umiłowaniu natury i dążeniu do funkcjonalności harmonijnie przenikającej się z przytulnością.

Więcej
Styl wiosenny we wnętrzach

#AlaToOgarnie – czym się charakteryzuje styl wiosenny we wnętrzach?

24 kwietnia 2020

Więc chodź – pomaluj mój świat – na żółto i na niebiesko!!!! Słowa tej piosenki idealnie oddają istotę stylu wiosennego, który architektka wnętrz Alina Badora gorąco poleca wszystkim tym, którzy chcą wprowadzić do swoich wnętrz pozytywną i optymistyczną aurę. Dowiedz się więcej, w jaki sposób osiągnąć taki efekt.

Więcej
Wnętrze w stylu modern

#AlaToOgarnie – czym się charakteryzuje styl modern we wnętrzach?

21 kwietnia 2020

Wymiar praktyczny i uniwersalne, ponadczasowe rozwiązania – to istota stylu modern we wnętrzach, który w harmonijny sposób łączy w sobie to, co najlepsze w klasyce i nowoczesności. Styl ten stawia na oszczędność formy i kształtów, oszczędność dodatków, ograniczoną paletę neutralnych kolorów, szlachetne materiały i wizualne uporządkowanie. Wnętrze urządzone w stylu nowoczesnym ma zachwycać dyskretną elegancją, sprzyjać osiąganiu stanu odprężenia oraz pozwalać na wygodne, codzienne w nim funkcjonowanie.

Więcej
Wnętrze urządzone w stylu natural

#AlaToOgarnie – czym się charakteryzuje styl natural we wnętrzach?

15 kwietnia 2020

We wnętrzu urządzonym w takim stylu, najważniejsza jest harmonia i nawiązania do przyrody. Styl natural stawia bowiem na wszystko to, co ma w sobie pierwiastek ekologii i co sprzyja wyciszeniu. Liczy się „być, a nie mieć”. Liczy się prostota i umiar oraz czerpanie najlepszych wzorców z otaczającego nas świata – tego naturalnego, nieskażonego sztucznością czy plastikiem.

Więcej
Wnętrze w stylu glamour

#AlaToOgarnie – czym się charakteryzuje styl glamour we wnętrzach?

12 kwietnia 2020

Połysk, przepych i luksusowa elegancja. To istota stylu glamour, który pokochają osoby dobrze czujące się w eklektycznych przestrzeniach, w których przenikają się różnorodne koncepcje i rozwiązania – stare z nowoczesnym, przytulne z surowym, połyskliwe z wzorzystym. Ma być na bogato i z blaskiem jak w Hollywood z lat 30.

Więcej
Wnętrze w stylu industrialnym

#AlaToOgarnie – czym się charakteryzuje styl industrialny we wnętrzach?

10 kwietnia 2020

Ten styl stawia na minimalizm, surowe faktury i proste kształty. Jego istotą jest eksponowanie tego, co zwykle staramy się ukryć pod warstwą tynku czy tapet. Cegła, beton, detale konstrukcyjne, instalacje czy nagie rury stają się w nim ważnym elementem, który ma przyciągać wzrok i budować efekt. Styl industrialny wymaga odwagi i otwartości na nieoczywiste rozwiązania aranżacyjne, choćby takie jak otwarta przestrzeń w każdym wymiarze.

Więcej
Akcja #AlaToOgarnie - Alina Badora & Gala Collezione

#AlaToOgarnie – zapraszamy do zabawy we wnętrzarskie inspiracje

8 kwietnia 2020

Znudziła Ci się dotychczasowa aranżacja Twojego salonu? Szukasz pomysłów na to, jak odświeżyć wizualnie swoje wnętrze? A może pragniesz odmiany, bo spędzasz ostatnio tak dużo czasu w domu, że wnętrzarska metamorfoza jest tym, czego potrzebujesz dla swojego lepszego samopoczucia lub lepszego funkcjonowania w domowej przestrzeni? Weź udział w projekcie organizowanym przez Gala Collezione wspólnie z architektem wnętrz Aliną Badorą i naszymi partnerami. Dowiedz się więcej i dołącz do zabawy we wnętrzarskie inspiracje.

Więcej

.