Sofy trzyosobowe

Większość sof oferowanych przez Gala Collezione, oferuje możliwość wyboru pomiędzy sofą dla dwóch osób, a sofą trzyosobową. Dzięki temu możesz dobrać wielkość mebla do swoich potrzeb i do wielkości przestrzeni, jaka jest dostępna w Twoim salonie. Dodatkowo, masz możliwość tworzenia wielu różnych kombinacji i zestawiania ze sobą mebli mniejszych i większych, na przykład sof trzyosobowych z ich mniejszymi odpowiednikami. Co jest cechą charakterystyczną tego typu mebli? Bywają bardzo zróżnicowane, ponieważ mogą posiadać zarówno dwa, jak i trzy siedziska. Określenie sofa trzyosobowa odnosi się więc raczej do jej rozmiaru, a nie do jej designu.

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

Wśród tej kategorii mebli możemy wyróżnić sofy trzyosobowe rozkładane (są wówczas wyposażone w funkcję spania) oraz sofy trzyosobowe wypoczynkowe bez funkcji spania. Popularność tych ostatnich systematycznie rośnie. Dzięki temu, że konstruktorzy nie muszą ukrywać w ich wnętrzach mechanizmu funkcyjnego, linia tego typu mebli jest zawsze nieco lżejsza, a sam mebel może oferować nieco wyższy komfort wypoczynku.

Sofa trzyosobowa doskonale będzie wyglądać w obiciu ze skóry, jak też z tkaniny. To doskonałe rozwiązanie do mieszkania o małym metrażu, w którym liczy się każdy centymetr powierzchni. Rozmiar sofy trzyosobowej jest bowiem na tyle duży, by zapewnić wystarczającą ilość miejsca do odpoczynku dla domowników, a jednocześnie na tyle mały, by zmieścić się na przykład w pokoju w bloku. Nowoczesna, rozkładana sofa 3-osobowa w małym pomieszczeniu będzie nie tylko pięknym, designerskim elementem dekoracyjnym, ale także pełnić będzie funkcję niezwykle praktyczną. Model wyposażony w funkcję spania codziennego w prosty sposób pozwoli Ci zmienić w nocy salon z pokoju dziennego w sypialnię.

.