ENJOY – szezlongi i leżanki

ENJOY - szezlongi i leżanki

Nazwa szezlong wielu osobom może kojarzyć się z bardzo tradycyjnym meblem, rodem z francuskich królewskich dworów. Dla wielu także, pierwszym skojarzeniem ze słowem szezlong, będzie skóra. Dziś ten mebel przeżywa jednak renesans, ponieważ nadana mu została nowoczesna i ponadczasowa forma. Współcześnie szezlong łączy w sobie nowoczesny design z dobrze znanym z przeszłości kształtem. Stylowe szezlongi (zwane także leżankami), to meble które służyć mają przede wszystkim do błogiego leniuchowania w pozycji półleżącej. Decyduje o tym konstrukcja mebla – przyjmuje on bowiem postać fotela z wydłużonym siedziskiem, na którym wygodnie można ułożyć całe ciało.

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

Stylowy i nowoczesny szezlong Gala Collezione


Nowoczesny szezlong do salonu
jest elementem aranżacji, który na pewno zostanie zauważony i doceniony zarówno przez domowników, jak i przez gości. Szezlong skórzany lub tapicerowana leżanka obita tkaniną, szezlong rozkładany czyli sterowany elektrycznie lub tradycyjny szezlong z przytulnymi „uszami” – form i propozycji jest niezwykle dużo. Łączy je jedno – doskonałe wyprofilowanie, perfekcyjne wykończenie, nowoczesny design oraz komfort. Popołudniowy relaks na leżance na pewno stanie się stałym elementem każdego Twojego dnia.

Stylowy szezlong doskonale sprawdzi się w dużych, przestronnych salonach, w których jest wystarczająco dużo przestrzeni na wydzielenie strefy do wypoczynku solowego. Może pełnić rolę mebla telewizyjnego, bo jego wydłużone siedzisko pozwala na wypoczynek z uniesionymi, wygodnie ułożonymi nogami. A taka pozycja świetnie wpływa na krążenie i pozwala na odprężenie całego ciała. Szezlong czyli leżanka wstawiona do sypialni może służyć jako dodatkowe siedzisko. Możesz na przykład umościć się na nim wygodnie, gdy czytasz bajki na dobranoc swoim dzieciom.

.