Sofy bez funkcji spania

Sofy bezfunkcyjne - idealne do wypoczynku na siedząco

Sofa bez funkcji spania stają się coraz popularniejsze na polskim rynku a moda na nie przyszła do nas między innymi z Mediolanu. Sofa bezfunkcyjna ma przede wszystkim zapewnić komfortowy wypoczynek w pozycji siedzącej. Z tego powodu konstruktorzy tego typu mebli przykładają niezwykłą wagę do ergonomii, wyprofilowania i wypełnień, które zagwarantować mają pełen relaks na siedząco.

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

Sofy bez funkcji spania pięknie i elegancko będą wyglądać w loftach oraz dużych mieszkaniach i domach – wszędzie tam, gdzie przestrzeń pozwala na wyeksponowanie ich pięknej linii oraz nowoczesnego designu. Jest to także dobre rozwiązanie dla osób, które mają możliwość urządzenia oddzielnych sypialni gościnnych.

Sofa bezfunkcyjna najczęściej charakteryzuje się większą wizualną lekkością oraz stosunkowo niewielkimi wymiarami. Często tego typu meble są osadzane na wysokich, smukłych nóżkach, które podkreślają subtelny design. Brak rozkładanego mechanizmu, którego nie trzeba chować we wnętrzu sofy sprawia, że dzięki odpowiednim wypełnieniom siedziska możliwe jest uzyskanie wyższego jego komfortu w porównaniu z rozkładanymi kanapami i sofami.

.