© Gala Collezione 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Narożniki z funkcją relaksu

Narożniki z funkcją relaksu

Funkcja relaksu to jeden z tych mechanizmów, w którym zakochasz się „od pierwszego użycia”. Można powiedzieć, że tego typu rozwiązanie zaspokaja potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników – zarówno tych, którzy stawiają na nowoczesność i nowinki techniczne, jak i tych, którzy ponad wszystko cenią komfort oraz tych, którzy kochają leniuchowanie i zrobią wszystko, by  nie tracić niepotrzebnie energii :) Narożnik z funkcją relaksu przenosi komfort na jeszcze wyższy poziom. Dlaczego? Ponieważ  funkcja relaks w narożniku to gwarancja pełnego dopasowania mebla do swoich potrzeb.

Istotą takiego rozwiązania jest możliwość zmiany kąta nachylenia oparcia i podnóżka, dzięki czemu na meblu możesz przyjąć pozycję od siedzącej, aż po półleżącą. Położenie tych elementów zmieniasz bez wstawania z mebla. W niektórych modelach narożników z funkcją relaksu, uruchamiasz ją manualnie (siłą własnych mięśni). Najwygodniejszą jednak opcją jest wybór narożnika z funkcją relaksu sterowaną elektrycznie – w takim przypadku sterowanie fotelem odbywa się za pomocą przycisków sterujących, które są zazwyczaj umieszczane pomiędzy bokiem a siedziskiem.

Z pewnością docenisz narożnik z funkcją relaksu już od momentu, w którym znajdzie się on w Twoim salonie. Oglądanie telewizji, czytanie ulubionych książek czy prasy, surfowanie po internecie, chwila odprężenia z filiżanką gorącej herbaty, słodka popołudniowa drzemka – bez względu na czynność, której będziesz oddawać się na meblu, będziesz mógł liczyć na niezwykły komfort i wygodę. Od teraz to mebel będzie się dopasowywać do Ciebie, a nie na odwrót. Bolą Cię plecy po ciężkim dniu lub masz obolałe, zmęczone stopy i łydki? Rozłóż funkcję relaksu i ciesz się z możliwości przyjęcia pozycji, która zapewni Ci ulgę i wytchnienie w danym momencie. Twój kręgosłup odetchnie a krążenie w nogach poprawi się, dzięki czemu wypoczniesz jeszcze efektywniej.

© 2020 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design