CLASSIC – fotele klasyczne

CLASSIC czyli klasyka w nowoczesnym wydaniu

Jakie cechy powinien mieć idealny, stylowy fotel do pokoju? Na pewno taki mebel powinien być bardzo wygodny, doskonale wyprofilowany i elegancki. Fotele pokojowe to meble, które mogą pełnić wiele różnych funkcji. Służą do wypoczynku na siedząco, do oglądania telewizji, do czytania. Prócz funkcji użytkowej, są także atrakcyjnym elementem dekoracyjnym, który dopełnia aranżację salonu.

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

Bez względu na to czy lubisz fotele klasyczne, czy też zaprojektowane w innym stylu – spośród wielu propozycji na pewno dobierzesz coś dla siebie. Tapicerowany fotel klasyczny to rozwiązanie bardzo uniwersalne. Ze względu na swój design (szerokie boki, łagodne kształty, ale i mocna oraz zdecydowana bryła), będzie pasować do każdego wnętrza. Taka tradycyjna stylistyka zawsze pozostaje w modzie, a jej główną zaletą jest to, że może wzbogacić aranżację każdego pomieszczenia – od salonu, poprzez jadalnię, domowy gabinet, sypialnię, ogród zimowy, na przedpokoju kończąc.

Klasyczne fotele skórzane pięknie wyglądają we wnętrzach, w których dominuje drewno. Jeśli ustawisz je koło kominka, stworzysz przytulną i elegancką przestrzeń do towarzyskich spotkań, w której wypoczynek stanie się prawdziwą przyjemnością. Fotel do pokoju obity tkaniną będzie idealnym meblem na przykład do kącika czytelniczego. Miły dotyk tkaniny sprawi, że docenisz tę przytulność i  komfort.

Oferowane przez Gala Collezione klasyczne fotele pokojowe są przykładem, że z powodzeniem można połączyć tradycyjne wzornictwo z nowoczesnymi rozwiązaniami, takimi jak na przykład ruchome zagłówki, łączenie różnych kolorów i faktur materiałów obiciowych, czy też komfortowe wypełnienia zapewniające sprężystość. Takie podejście do projektowania foteli do pokoju to gwarancja przyciągającego wzrok designu oraz długich chwil błogiego relaksu na meblu.

Fotel tapicerowany to ważny element wyposażenia salonu. Pełni w nim zarówno funkcję wypoczynkową, jak i dekoracyjną. Dobrany w innym kolorze niż obicie pozostałych mebli, stanowić będzie piękny element wyróżniający, przyciągający wzrok i nadający wnętrzu charakteru.

.