Narożniki z funkcją spania

Narożniki z funkcją spania

Narożniki z funkcją spania to propozycja dla tych, którzy cenią sobie funkcjonalność i wygodę. Taki mebel zapewnia bowiem zarówno przestrzeń do komfortowego, popołudniowego relaksu, jak też gwarantuje wygodny nocny wypoczynek dla Twoich gości. Wybierając narożnik rozkładany, który w nocy ma zmieniać się w łóżko, zwróć jednak uwagę na to, w jaki mechanizm został wyposażony. Różnią się one bowiem od siebie nie tylko sposobem rozkładania, ale także konstrukcją oraz poziomem komfortu, jaki oferują. O tym, jak wybrać narożnik z funkcją spania, by idealnie pasował do Twoich potrzeb, przeczytasz na naszym blogu.

Rodzaj funkcji spania, w jaką został wyposażony rozkładany narożnik ma mniejsze znaczenie, jeśli ta funkcja będzie przez Ciebie wykorzystywana okazjonalnie, na przykład tylko wówczas, gdy odwiedzi Cię rodzina lub postanowią u Ciebie przenocować znajomi. Natomiast jeśli chcesz spać na meblu codziennie, zdecyduj się na narożnik ze stelażem włoskim (w tym przypadku śpisz po rozłożeniu narożnika na pełnowymiarowym materacu) lub funkcją spania typu DL. Dla podniesienia komfortu wypoczynku sugerujemy zawsze stosowanie materacy nawierzchniowych czyli tzw. TOP materacy, które wyrównają komfort na całej powierzchni spania i dodatkowo zabezpieczą obicie mebla.

Obejrzyj meble Gala Collezione w najbliższym salonie

Obejrzyj meble Gala Collezione
w najbliższym salonie meblowym

Zobacz listę salonów
Poszukujesz inspiracji i fachowych porad?

Poszukujesz inspiracji
i fachowych porad?

Sprawdź nasz blog

Jak wybrać skórzany i nowoczesny narożnik rozkładany?

 

Wybierając nowoczesny narożnik z funkcją spania możesz zdecydować o rodzaju obicia oraz o umiejscowieniu funkcji spania. Może być ona zlokalizowana z lewej lub z prawej strony. To pozwala Ci dobrać mebel do układu swojego pokoju. Wśród naszych propozycji znajdziesz rozkładane narożniki zaprojektowane w minimalistycznym stylu, które cechuje prostota, minimalna ilość zdobień oraz pikowań. Są też modele o bardziej dekoracyjnym wykończeniu, które przyciągają wzrok efektownymi przeszyciami na siedziskach lub boczku.

Narożnik rozkładany może występować jako samodzielny mebel w salonie. Jeśli przestrzeń na to pozwala, doskonale komponować się będzie z fotelem zaprojektowanym w takim samym stylu lub dużym taboretem, który może pełnić rolę dodatkowego siedziska albo wygodnego podnóżka.

.