© Gala Collezione 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

SMART – fotele rozkładane

LINIA SMART czyli rozkładane fotele wypoczynkowe

LINIA SMART – to rozkładane fotele wypoczynkowe, w których zastosowano najnowsze rozwiązania techniczne, pozwalające na dostosowanie się mebla do Twoich potrzeb i ulubionej pozycji ciała. Ich główną zaletą jest możliwość zmiany kąta nachylenia oparcia i podnóżka czyli funkcja relaksu. Tego typu fotele (określane także często na przykład mianem fotele telewizyjne, fotele relaksacyjne wielopozycyjne czy fotel relax) sprawdzają się doskonale podczas oglądania telewizji, czytania, a nawet poobiedniej drzemki.

Spośród wypoczynkowych foteli z linii SMART możesz wybrać taką opcję, która odpowiada Ci najbardziej pod względem wyglądu i zastosowanych rozwiązań użytkowych. Możesz wybrać fotel rozkładany elektrycznie (sterowany za pomocą przycisków sterujących) lub fotel rozkładany manualnie (siłą własnych mięśni). Jeśli wolisz ponadczasową elegancję i klasę, możesz zdecydować się na skórzany fotel rozkładany. Jeśli preferujesz miękkość i przytulność tkanin – sięgnij po telewizyjny fotel relaksacyjny w obiciu tkaninowym.

Fotel rozkładany elektryczny to strzał w dziesiątkę, jeśli poszukujesz mebla gwarantującego komfort i wygodę. By zmienić kąt nachylenia oparcia i podnóżka, nie musisz wstawać z mebla. Wystarczy, że naciśniesz przycisk sterujący, a oparcie i podnóżek ustawiają się w oczekiwanej przez Ciebie pozycji. Jeśli więc chcesz wygodnie umościć się podczas oglądania ulubionego serialu – to na fotelu z rozkładanym podnóżkiem i oparciem będzie Ci na pewno mega wygodnie.

Gdy rozłożysz fotel taki jak Arosa, Frida, Inari, Res, czy Tom, zmienia się on w komfortowy fotel relaksacyjny. Po odchyleniu wysokiego oparcia i podniesieniu podnóżka, możesz przyjąć pozycję półleżącą, która sprzyja odprężeniu. W uniesionych wyżej nogach poprawi się krążenie, a dzięki temu może poprawić się także Twoje ogólne samopoczucie.

W ramach linii SMART znajdziesz fotele na obrotowej podstawie oraz fotele na kółkach, które są bardziej mobilne. Tego typu fotel będzie doskonałą opcją, gdy dość często chcesz zmieniać ustawienie mebla w pokoju.

Fotel na kółkach to świetna opcja dla tych, którzy lubią przestawiać mebel w różne miejsce w salonie, w zależności od aktualnej potrzeby. Fotele obrotowe łatwo możesz odwrócić w wybranym kierunku – na przykład w kierunku telewizora, gdy chcesz obejrzeć ulubiony serial lub w kierunku okna, gdy chcesz poczytać przy świetle dziennym.

© 2020 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design