© Gala Collezione 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

MODERN – fotele nowoczesne

LINIA MODERN czyli nowoczesne fotele uszaki

Linia MODERN to grupa foteli uszaków o kubełkowym kształcie. Nowoczesny design takich uszatych foteli sprawia, że pasują one do wnętrz urządzonych w różnych stylach. Jednocześnie dzięki swojemu oryginalnemu kształtowi, wymiarom i doskonałemu wyprofilowaniu, znajdują zastosowanie w pokojach o rozmaitym przeznaczeniu – sprawdzają się zarówno jako fotele do salonu, nowoczesne fotele do sypialni czy też wygodne meble do urządzonego w mieszkaniu kącika do czytania.

Cechą nowoczesnych foteli wypoczynkowych o kubełkowym kształcie są charakterystyczne uszy, które otulają Cię podczas wypoczynku. Uszate fotele mają najczęściej wysokie, wygodne oparcie, dzięki czemu możesz wygodnie ułożyć głowę. Do niektórych modeli (np. Zing czy Neo) możesz dobrać także dodatkowy, nakładany na oparcie zagłówek.

Fotele kubełkowe mogą być pikowane lub gładkie, osadzone na obrotowej podstawie lub mieć nóżki drewniane. W zależności od tego, jaki rodzaj podstawy wybierzesz oraz na jaki rodzaj i kolor obicia się zdecydujesz,  możesz zbudować w pomieszczeniu zupełnie inną atmosferę. Fotel typu uszak na drewnianych nogach wygląda bardziej przytulnie, ciepło i domowo. Drewniane nogi sprawiają, że jego sylwetka wizualnie przypomina nieco duże, wygodne krzesło. Obrotowy fotel kubełkowy na chromowanej podstawie ma natomiast zupełnie inny look – jego bryła staje się bardziej dynamiczna i nowoczesna, przez co doskonale komponuje się na przykład w zaciszu domowego gabinetu lub kącika do pracy.

© 2019 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design