© Gala Collezione 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Blog

Archiwum

« Wróć do listy artykułów

Nowe katalogi prezentujące meble Gala Collezione – już w salonach meblowych

24 listopada 2016


W salonach meblowych oferujących sofy, narożniki, systemy modułowe, fotele i inne produkty Gala Collezione, jest już dostępne najnowsze wydanie katalogu – kolekcja 2016 /2017. Katalog został przygotowany w taki sposób, by wybór wymarzonego mebla do salonu był jeszcze przyjemniejszy i łatwiejszy.

Meble zostały zaprezentowane w  podziale na 5 części:

W katalogu – obok pięknych aranżacji – znajdziesz także komplet informacji na temat wymiarów, funkcji poszczególnych modeli mebli, wyjaśnienia dotyczące stosowanych piktogramów i symboli,

Jeśli poszukujesz inspiracji w zakresie wzbogacenia aranżacji i funkcjonalności Twojego salonu – sięgnij po katalog „Fotele i dodatki  – 2016 / 2017”. Znajdziesz w nim szeroką ofertę wygodnych foteli oraz różnorodnych dodatków Gala Collezione. Dzięki nim będziesz mógł nadać swojemu salonowi indywidualnego charakteru, bawiąc się kolorami, formą i stylem.

Fotele z grupy SMART (komfortowe fotele z funkcją relaksu elektryczną i manualną), CLASSIC (wygodne fotele w klasycznej stylistyce) oraz MODERN zapewnią Ci przyjemny solowy wypoczynek oraz urozmaicą wizualnie aranżację Twojego salonu. Stoliki, pufki i krzesła uczynią go bardziej funkcjonalnym. Poduszki dekoracyjne i pufy w unikalnej tkaninie Celeste, Gravity, Doodle, Pastelowy Podmuch i Love Birds wprowadzą do Twojego salonu powiew indywidualności i przytulności. Takie wzory są dostępne tylko w Gala Collezione.


« Wróć do listy artykułów

© 2020 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design