© Gala Collezione 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Blog

Archiwum

« Wróć do listy artykułów

Do mniejszych mieszkań i nie tylko – najnowsza kolekcja wygodnych sof Sweet Sit już w salonach meblowych

5 lipca 2019


Gdy każdy centymetr kwadratowy przestrzeni w Twoim mieszkaniu jest na wagę złota, gdy stawiasz na uniwersalny, klasyczny design w nowoczesnym wydaniu, gdy cenisz sobie ponad wszystko niczym nieskrępowaną funkcjonalność, pozwalającą wykorzystywać mebel zarówno do dziennego, jak i nocnego odpoczynku – meble do salonu marki Sweet Sit są właśnie dla Ciebie. Komfortowe narożniki, eleganckie sofy i zachęcające do beztroskiego wypoczynku fotele z tej linii sprawią, że aranżacja Twojego salonu nabierze zupełnie nowego wymiaru.

Sweet Sit czyli prosty pomysł na wypoczynek

Meble wypoczynkowe marki Sweet Sit dostępne są w obiciu tkaninowym oraz podstawowej gamie kolorystycznej skór naturalnych. Dzięki temu z powodzeniem możesz dobrać kolor mebla do swojego stylu. Wolisz stylową klasykę? Zdecyduj się na sofę ze skóry. Stawiasz raczej na wizualne ciepło i przytulność – wybierz obicie tkaninowe, np. zieloną sofę obitą niezwykle modnym welwetem albo koralowy narożnik obity plecionką, która doda mu wizualnej trójwymiarowości.

Projektując nowe kolekcje konstruktorzy postawili jak zawsze na jakość – wszystkie użyte komponenty gwarantują bezproblemowe użytkowanie. Równie istotne były także względy praktyczne (sprawdzone rozwiązania funkcjonalne sprawiają, że sofy i narożniki Sweet Sit są doskonałe zarówno do siedzenia, jak i do spania) oraz design, który nawiązuje do najmodniejszych na rynku trendów.

Nowości marki Sweet Sit

W najnowszym katalogu mebli wypoczynkowych marki Sweet Sit – kolekcja 2019 / 2020, znajdziesz kilka ciekawych nowości. Wśród nich są przede wszystkim narożniki o dużej powierzchni spania po rozłożeniu oraz gustowne meble z drewnianymi elementami ozdobnymi. Oto kilka najważniejszych cech nowych kolekcji:

Kolekcja Nova - zielona sofa i welwetowy fotel | marka Sweet Sit

Sofa Nova i fotel Nova z drewnianymi nóżkami i drewnianą listwą ozdobną | marka Sweet Sit

Wygodny narożnik Sim z luźnymi poduszkami i funkcją spania | marka Sweet Sit

Wygodny narożnik Sim z luźnymi poduszkami i dużą powierzchnią spania po rozłożeniu | marka Sweet Sit

Narożnik Ted z dużą powierzchnią spania | marka Sweet Sit

Narożnik Ted z dużą powierzchnią spania oraz poszerzoną „jedynką długą” | marka Sweet Sit

Ema - narożnik z systemem włoskim i pojemnikiem na pościel | marka Sweet Sit

Ema – narożnik z systemem włoskim i pojemnikiem na pościel | marka Sweet Sit

Nowe kolekcje mebli marki Sweet Sit to wyróżniają się lekką wizualnie formą i kompaktową bryłą. Efektownie i harmonijnie uzupełniają aranżację pomieszczenia, dodając jej funkcjonalności i klasy. Dzięki wysokim jakościowo komponentom, zapewniają ogromną satysfakcję z użytkowania przez długi, długi czas.

Wszystkie nowości zobaczysz na www.SweetSit.pl


« Wróć do listy artykułów

© 2020 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design