Nowy katalog – Gala Collezione kolekcja 2018

« Wróć do listy artykułów

29 września 2017

Minimalizm, subtelna linia, niespotykany komfort i designerska forma – tak można podsumować najnowsze propozycje w kolekcji 2018 Gala Collezione. Wśród nowości znaleźć można  nowe komfortowe i nowoczesne systemy modułowe (Calpe oraz Serena), skórzany narożnik Fava w gotowej konfiguracji oraz przytulny i elegancki zestaw wypoczynkowy Voss. Nowości oraz pozostałe elementy kolekcji 2018 zobaczysz w naszym serwisie oraz w najnowszym wydaniu naszego katalogu.

 

Dla poszukujących inspiracji

Katalog wizerunkowy Gala Collezione to księga pełna inspiracji. Znajdziesz w niej wiele pięknych aranżacji wnętrz, w których sofy i narożniki Gala Collezione występują w roli głównej oraz zbliżenia detali, które pozwolą Ci poznać prawdziwe piękno naszych mebli. Czerp pomysły i szukaj natchnienia, dowiedz się, jak poszczególne wcielenia różnych modeli budują atmosferę pomieszczenia, w którym się znajdują oraz sprawdź, jak zmiana na przykład koloru czy rodzaju obicia odmienia wygląd sofy, dodając jej przytulności lub wręcz przeciwnie, subtelnej, wysmakowanej elegancji.

 

Dla poszukujących konkretów

Zeszyt techniczny z wymiarami i wyszczególnieniem funkcji mebli podpowie Ci, który z modeli najlepiej będzie pasować parametrami technicznymi do Twoich potrzeb. W zeszycie znajdziesz zdjęcia prezentujące wszystkie funkcje, jakie kryć może wybrana przez Ciebie sofa, rysunki wszystkich brył wchodzących w skład poszczególnych systemów modułowych ze szczegółowymi wymiarami, jak też przykładowe konfiguracje, jakie możesz stworzyć z elementów wybranego przez Ciebie systemu modułowego.

Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób rozkłada się funkcja spania w interesującej Cię sofie lub w jaki sposób korzystać z innych funkcji mebla? Zeskanuj kod QR znajdujący się na dole strony i obejrzyj film instruktażowy na naszym profilu na YouTube. Chcesz skonfigurować swój własny układ samodzielnie? Skorzystaj z kreatora 2D Gala Collezione, który Ci w tym pomoże, prowadząc Cię krok po kroku przez proces konfiguracji. Adres kreatora znajdziesz u dołu strony, pod piktogramami.

Chcesz dowiedzieć się, jakie są różnice pomiędzy skórą Kalifornia, Madras, Extra i Vintage oraz jak prawidłowo czyścić i konserwować każdą z nich? Zajrzyj na koniec zeszytu technicznego – znajdziesz tam praktyczne wskazówki oraz garść przydatnych informacji, które pomogą Ci dobrać rodzaj skóry idealnie pasujący do Twoich potrzeb.

« Wróć do listy artykułów

.