Nowy katalog – Gala Collezione kolekcja 2019

« Wróć do listy artykułów

4 października 2018

Czym tym razem zaskoczy Cię nowy katalog mebli wypoczynkowych Gala Collezione? Ciekawą wizualnie formą, wyraźnym podziałem na dwie publikacje (inspiracyjną i techniczną) oraz szeregiem nowych, eleganckich, komfortowych i designerskich kolekcji mebli. Co znajdziesz wśród nowości? Dwa systemy modułowe zaprojektowane w minimalistycznym stylu (rozłożyste Karato oraz wielofunkcyjną Plazę), szereg nowoczesnych narożników w gotowych konfiguracjach (np. skórzany narożnik Merano, wygodny narożnik Vasto z giętkimi zagłówkami i podłokietnikami, komfortowy narożnik z funkcją spania codziennego Veneto) oraz przytulny i ekskluzywny zestaw wypoczynkowy Forli. A to jeszcze nie wszystko.

Zainspiruj się

W części inspiracyjnej (tej z czerwoną okładką) znajdziesz wiele ciekawych pomysłów na aranżacje wnętrz z wykorzystaniem najnowszych kolekcji mebli Gala Collezione. Zbliżenia detali, opisy funkcji oraz zdjęcia sof, narożników i foteli w różnych obiciach (skóra naturalna i tkanina) pozwolą Ci poznać prawdziwy charakter nowych kolekcji, poczuć ich klimat i dowiedzieć się, w jaki sposób wpłyną na Twoje poczucie komfortu.

Jeśli szukasz inspiracji do urządzenia przestrzeni w swoim własnym mieszkaniu – to jest publikacja właśnie dla Ciebie. Zobaczysz tutaj zarówno odważne połączenia kolorystyczne, bazujące na najmodniejszych ostatnio odcieniach takich jak butelkowa zieleń czy granat, jak też stonowane aranżacje z szarościami, bielą i beżami w tle.

<di

SPRAWDŹ PARAMETRY TECHNICZNE

Jeśli interesują Cię przede wszystkim parametry techniczne, takie jak szczegółowe wymiary, konkretne informacje o funkcjach, możliwościach danego mebla, jego sposobie wykończenia (rodzaj nóżek, dostępne rodzaje obicia, wypełnienie etc.) – sięgnij po zeszyt techniczny z wymiarami (ten z czerwonym meblem na okładce). Znajdziesz w nim rysunki techniczne, zdjęcia poszczególnych funkcji, jakie kryją w sobie sofy, narożniki i fotele z najnowszej kolekcji, czytelne podsumowanie funkcji i parametrów technicznych dla wszystkich kolekcji, w postaci czytelnej tabeli.

Dodatkowo – podpowiemy Ci, jakie elementy możesz samodzielnie konfigurować, wybierając sofy i narożniki Gala Collezione. Dowiesz się, jaka jest różnica pomiędzy różnymi rodzajami skór naturalnych znajdujących się w naszej ofercie (w tym także poznasz parametry nowej skóry Kalifornia Federica) oraz jak prawidłowo pielęgnować meble ze skóry naturalnej. Podpowiemy Ci także, na co warto zwrócić uwagę podczas użytkowania mebli, by służyły Ci z powodzeniem przez długi czas.


Wszystkie meble znajdujące się obecnie w ofercie, znajdziesz także w naszym serwisie internetowym w zakładce MEBLE.

« Wróć do listy artykułów

.