© Gala Collezione 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Blog

Archiwum

« Wróć do listy artykułów

Nowe dodatki do salonu – takie wzory tylko w Gala Collezione

14 grudnia 2016


Przychodzi taki moment, w którym zaczynamy odczuwać potrzebę zmiany dotychczasowej aranżacji salonu. Czasem ma to związek z generalnym remontem, czasem po prostu chcemy zmienić klimat salonu, bo potrzebujemy nowych bodźców wizualnych lub opatrzył nam się już jego dotychczasowy wystrój. Można pomalować ściany, zmienić meble czy podłogę, ale to wymaga sporej inwestycji zarówno jeśli chodzi o gotówkę, jak i czas. Wystarczy jednak sięgnąć po prostsze i szybsze rozwiązanie – dobór nowych dodatków, które wprowadzą do salonu ożywczy powiew, staną się subtelnym lub wyrazistym uzupełnieniem całości, a jednocześnie mogą dodatkowo zwiększyć jego funkcjonalność.

Dodatki takie jak dekoracyjne poduszki oraz wygodne pufy, mogą być dobrane w neutralnych kolorach spójnych ze stylistyką pokoju dziennego lub wręcz przeciwnie – w wyrazistych, atrakcyjnych, kontrastowych barwach, które sprawią że całość nabierze zupełnie nowego wymiaru. Poduszka to na pewno element dekoracyjny, ale także funkcjonalny. Może służyć jako podgłówek, wygodny podłokietnik, a podłożona pod odcinek lędźwiowy – odciążać kręgosłup, dając mu komfortowe wsparcie. Pufa to z kolei mebel o wielu wcieleniach. W zależności od potrzeb może być podnóżkiem, podręcznym stoliczkiem, dodatkowym siedziskiem, stopniem pozwalającym sięgnąć po książkę na wysokiej półce, elementem ozdobnym, a ponieważ jest lekka – łatwo ją przestawić w dowolne miejsce.

Najnowsza, unikalna kolekcja atrakcyjnych dodatków (takie wzory tylko w Gala Collezione) to 5 wzorów poduszek oraz 4 wzory puf, do których tkanina została zaprojektowana przez młodych, obiecujących polskich projektantów.

Atrakcyjne dodatki do salonu marki Gala Collezione - pufy i poduszki Gravity, Celeste, Pastelowy Podmuch, Doodle oraz Love Birds

Poduszka koktailowa II
Wymiary: 45 x 45 cm
Wypełnienie: silikon, gramatura 400 g

Pufa Vario
Wymiary: szer. / gł. / wys. – 41 / 46 / 40 cm

Pufy i poduszki dostępne są w salonach meblowych, oferujące produkty marki Gala Collezione. Kliknij TUTAJ i znajdź salon meblowy. 


« Wróć do listy artykułów

© 2020 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design