© Gala Collezione 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Blog

Archiwum

« Wróć do listy artykułów

NOWY KATALOG – GALA COLLEZIONE KOLEKCJA 2020

30 września 2019


Zakup nowego mebla wypoczynkowego do salonu to bardzo ważna decyzja. Wiadomo – nowa sofa, nowy narożnik czy też nowy fotel mają spełnić kilka ważnych funkcji. Po pierwsze – odświeżyć aranżację pokoju dziennego, wprowadzając do niego powiew nowych trendów i czasem diametralnie odmienić jego styl. Po drugie – zapewnić komfort na najwyższym poziomie, dzięki stworzeniu przytulnego, wygodnego i reprezentacyjnie wyglądającego kącika wypoczynkowego. Po trzecie – zagwarantować pełną funkcjonalność salonu, zgodną z własnymi potrzebami.

W najnowszym katalogu mebli wypoczynkowych Gala Collezione – kolekcja 2020, znajdziesz wiele ciekawych inspiracji, które pomogą Ci podjąć decyzję dotyczącą tego, jak zmienić aranżację swojego salonu. Wśród nowości znajdziesz aż trzy nowe systemy modułowe (klasyczny w wyglądzie system modułowy Oviedo, zaprojektowany w stylu minimalistycznym system modułowy Volta oraz stworzony z myślą o przyjemnym leniuchowaniu system modułowy Merida) a także ciekawe, różniące się wzornictwem kolekcje w gotowych konfiguracjach (subtelną i lekką wizualnie kolekcję Axel, nawiązującą kształtem do wnętrz pałacowych kolekcję Nicea, zaprojektowaną w stylu nowoczesnego minimalizmu kolekcję Nola oraz nawiązującą do mieszanki stylu angielskiego i skandynawskiego kolekcję Lorien). Zobaczysz lubiane kolekcje z poprzedniej wersji katalogu, w zupełnie nowej, świeżej odsłonie.

Tradycyjnie katalog prezentujący aktualną kolekcję podzieliliśmy na dwie części – zeszyt techniczny „Wymiary i funkcje – kolekcja 2020” oraz inspiracyjny lookbook, którego głównym celem jest zaprezentowanie ciekawych pomysłów na aranżację własnego wnętrza z wykorzystaniem mebli Gala Collezione.

PODRÓŻ PEŁNA INSPIRACJI

Jeśli chcesz zobaczyć, jak meble Gala Collezione budują klimat i atmosferę w pomieszczeniach zaaranżowanych w różnych stylach, sięgnij po nasz inspiracyjny lookbook. W tym wydawnictwie chcemy zaprosić się do wspólnej podróży do krainy wnętrzarskich pomysłów i idei. Chcemy, byś wspólnie z nami odwiedził z nami mieszkania i domy, zaaranżowane w rozmaitych stylach, stworzone przez osoby, które różni wiek, wykonywany zawód czy styl życia, ale łączy jedno – umiłowanie do elegancki, dobrego stylu i komfortu.

WYMIARY I FUNKCJE

Już wiesz, jaki styl Ci się podoba? Masz swoje oczekiwania co do designu i charakteru bryły mebla? Sięgnij po część „Wymiary i funkcje – kolekcja 2020”, w którym znajdziesz szczegółowe parametry techniczne dotyczące poszczególnych kolekcji. To wydawnictwo pozwoli Ci m.in. dowiedzieć się:

Znajdziesz tutaj także wiele praktycznych podpowiedzi, m.in. które elementy możesz dowolnie konfigurować podczas zakupu, czym charakteryzują się poszczególne funkcje, jakie cechy posiadają różne rodzaje meblowych skór naturalnych i w jaki sposób konserwować i czyścić skórzane obicie mebla. Dowiesz się także na co zwrócić uwagę, by z powodzeniem użytkować meble wypoczynkowe Gala Collezione przez długi, długi czas.

Wszystkie kolekcje znajdujące się obecnie w ofercie, znajdziesz także na naszej stronie internetowej w zakładce MEBLE.


« Wróć do listy artykułów

© 2020 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design