Nowy katalog Gala Collezione – KOLEKCJA 2020

« Wróć do listy artykułów

30 września 2019

Zakup nowego mebla wypoczynkowego do salonu to bardzo ważna decyzja. Wiadomo – nowa sofa, nowy narożnik czy też nowy fotel mają spełnić kilka ważnych funkcji. Po pierwsze – odświeżyć aranżację pokoju dziennego, wprowadzając do niego powiew nowych trendów i czasem diametralnie odmienić jego styl. Po drugie – zapewnić komfort na najwyższym poziomie, dzięki stworzeniu przytulnego, wygodnego i reprezentacyjnie wyglądającego kącika wypoczynkowego. Po trzecie – zagwarantować pełną funkcjonalność salonu, zgodną z własnymi potrzebami.

W najnowszym katalogu mebli wypoczynkowych Gala Collezione – kolekcja 2020, znajdziesz wiele ciekawych inspiracji, które pomogą Ci podjąć decyzję dotyczącą tego, jak zmienić aranżację swojego salonu. Wśród nowości znajdziesz aż trzy nowe systemy modułowe (klasyczny w wyglądzie system modułowy Oviedo, zaprojektowany w stylu minimalistycznym system modułowy Volta oraz stworzony z myślą o przyjemnym leniuchowaniu system modułowy Merida) a także ciekawe, różniące się wzornictwem kolekcje w gotowych konfiguracjach (subtelną i lekką wizualnie kolekcję Axel, nawiązującą kształtem do wnętrz pałacowych kolekcję Nicea, zaprojektowaną w stylu nowoczesnego minimalizmu kolekcję Nola oraz nawiązującą do mieszanki stylu angielskiego i skandynawskiego kolekcję Lorien). Zobaczysz lubiane kolekcje z poprzedniej wersji katalogu, w zupełnie nowej, świeżej odsłonie.

Tradycyjnie katalog prezentujący aktualną kolekcję podzieliliśmy na dwie części – zeszyt techniczny „Wymiary i funkcje – kolekcja 2020” oraz inspiracyjny lookbook, którego głównym celem jest zaprezentowanie ciekawych pomysłów na aranżację własnego wnętrza z wykorzystaniem mebli Gala Collezione.

Podróż pełna inspiracji

Jeśli chcesz zobaczyć, jak meble Gala Collezione budują klimat i atmosferę w pomieszczeniach zaaranżowanych w różnych stylach, sięgnij po nasz inspiracyjny lookbook. W tym wydawnictwie chcemy zaprosić się do wspólnej podróży do krainy wnętrzarskich pomysłów i idei. Chcemy, byś wspólnie z nami odwiedził z nami mieszkania i domy, zaaranżowane w rozmaitych stylach, stworzone przez osoby, które różni wiek, wykonywany zawód czy styl życia, ale łączy jedno – umiłowanie do elegancki, dobrego stylu i komfortu.

Wymiary i funkcje

Już wiesz, jaki styl Ci się podoba? Masz swoje oczekiwania co do designu i charakteru bryły mebla? Sięgnij po część „Wymiary i funkcje – kolekcja 2020”, w którym znajdziesz szczegółowe parametry techniczne dotyczące poszczególnych kolekcji. To wydawnictwo pozwoli Ci m.in. dowiedzieć się:

  • jakie są wymiary poszczególnych mebli,
  • w jaki sposób poszczególne meble są wykończone (np. jakie mają wypełnienie, jaki rodzaj obicia możesz do nich dobrać, z czego wykonane są nóżki itd.),
  • kakie funkcje oferują poszczególne kolekcje mebli.

Znajdziesz tutaj także wiele praktycznych podpowiedzi, m.in. które elementy możesz dowolnie konfigurować podczas zakupu, czym charakteryzują się poszczególne funkcje, jakie cechy posiadają różne rodzaje meblowych skór naturalnych i w jaki sposób konserwować i czyścić skórzane obicie mebla. Dowiesz się także na co zwrócić uwagę, by z powodzeniem użytkować meble wypoczynkowe Gala Collezione przez długi, długi czas.

Wszystkie kolekcje znajdujące się obecnie w ofercie, znajdziesz także na naszej stronie internetowej w zakładce MEBLE.

« Wróć do listy artykułów

.