Kolekcja 2016 / 2017 – poznaj nowe meble w ofercie Gala Collezione

« Wróć do listy artykułów

14 listopada 2016

W najnowszej kolekcji mebli Gala Collezionekolekcji 2016 / 2017 – znaleźć można aż pięć nowych modeli mebli, które zadowolą gusta nawet najbardziej wymagającego klienta. Wśród nich są dwa systemy modułowe pozwalające na samodzielną konfigurację mebla, idealnie dopasowanego do własnych potrzeb, czyli Massimo i Domo, a także meble w gotowych konfiguracjach: narożnik Camelia i zestaw wypoczynkowy Mondo (na który składa się sofa dwuosobowa, sofa trzyosobowa i fotel).

Wszystkie meble Gala Collezione z kolekcji 2016 / 2017 znajdziesz w najnowszym katalogu.

System modułowy Massimo

Massimo to wielofunkcyjne sofy i narożniki do zadań specjalnych. To mistrzowska kompozycja nowoczesnego wzornictwa i sprytnych rozwiązań funkcjonalnych, dopracowanych w każdym, nawet najmniejszym detalu. Massimo pozwala na skonfigurowanie dowolnego mebla – mniejszej sofy, większego narożnika oraz dużego rodzinnego układu w kształcie litery U. Nowością w przypadku Massimo jest ruchome, sterowane elektrycznie siedzisko, które można wysunąć uzyskując w ten sposób powierzchnię do przenocowania jednej osoby oraz wygodnie wypocząć w pozycji półleżącej.

Funkcje mebla (w zależności od konfiguracji): funkcja spania typu Delfin, pojemnik na pościel, funkcja relaksu rozkładana elektrycznie lub manualnie, ruchome zagłówki, bar z ruchomym blatem.

System modułowy Massimi | Gala Collezione

System modułowy Massimo – nowoczesny design oraz funkcje podnoszące komfort wypoczynku, spodobają się nawet najbardziej wymagającym użytkownikom

System modułowy Domo

Zachwyca wygodą, urzeka elegancją, uwidzi pięknym designem, fascynuje nowoczesną funkcjonalnością. Takie właśnie jest Domo – harmonijnie dopasowuje się do Twojego stylu życia. W zależności od liczby i rodzaju elementów, jakie wybierzesz do konfiguracji mebla, może przyjąć postać zgrabnej sofy, narożnika lub mebla w układzie U.

Funkcje mebla (w zależności od konfiguracji): funkcja spania typu Leopard, pojemnik na pościel, funkcja relaksu rozkładana elektrycznie lub manualnie, ruchome zagłówki, bar z wysuwaną szufladą i drewnianym blatem.

System modułowy Domo | Gala Collezione

System modułowy Domo – wybór dla zwolenników klasycznej linii i funkcji podnoszących komfort wypoczynku

Narożnik Camelia

Camelia to piękny i elegancki narożnik z ciekawie zaprojektowanym bokiem, któremu uroku dodają charakterystyczne geometryczne przeszycia. Cech mebla jest wizualna harmonia i lekkość – smukłe nóżki w doskonały sposób równoważą bryłę mebla, sprawiając wrażenie że unosi się on nad podłogą. Wygodę odpoczynku zapewniają ruchome zagłówki.

Narożnik Camelia | Gala Collezione

Narożnik w gotowej konfiguracji Camelia – zachwyca unikalnym designem, podkreślonym przez boczek z efektownymi pikowaniami oraz wysokie nóżki

Sofa i fotel Monday

Kto raz usiądzie – nie będzie chciał już więcej wypoczywać na innym meblu. Sofa i fotel Monday przeniosą Cię do krainy wspaniałego relaksu i odprężenia. Miękkie, sprężyste siedzisko i oparcie zapewniają długie chwile przyjemnego odpoczynku dla duszy i ciała.

Zestaw wypoczynkowy Monday | Gala Collezione

Niezwykle miękki i komfortowy zestaw wypoczynkowy Monday na wysokich, smukłych nogach dodających lekkości ciężkiej i masywnej bryle

« Wróć do listy artykułów

.