© Gala Collezione 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Blog

Archiwum

« Wróć do listy artykułów

Czas na relaks – wybierz przytulnego uszaka dla siebie!

15 marca 2019


Zgrabna, kompaktowa sofa na nóżkach oraz dopasowany do niej designem fotel uszak, to meble, które z każdego – zarówno niewielkiego salonu w bloku, jak i dużego, przestronnego salonu w domku jednorodzinnym lub lofcie – uczynią przytulną, przyjazną przestrzeń sprzyjającą wypoczynkowi.

Sofy nierozkładane i fotele uszaki to niezwykle modne meble, które można łączyć z sobą w rozmaitych konfiguracjach. Charakteryzują się wizualną lekkością, elegancją, niezrównanym komfortem i gabarytami, które łatwo dopasować do każdego pomieszczenia, bez względu na jego wielkość. Służą do wypoczynku na siedząco – są niezrównane podczas spotkań z bliskimi i rodziną, podczas wspólnych, domowych seansów filmowych, podczas czytania ulubionych książek i każdej innej formy relaksu, jakiej uwielbiasz oddawać się w swoim salonie.

Jeśli chcesz w swoim salonie stworzyć kącik, w którym błogo będziesz spędzać popołudniowe i wieczorne godziny, skorzystaj z promocji i kup wybrany mebel z kolekcji Voss i Forli nawet 20% taniej.

Promocja trwa od 14 marca do 14 kwietnia 2019 r.

Sofy i fotele z kolekcji Voss i Forli w promocyjnej cenie

JAK SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI „CZAS NA RELAKS – WYBIERZ PRZYTULNEGO USZAKA DLA SIEBIE”?

  1. Wybierz salon meblowy w zakładce GDZIE KUPIĆ . Sklepy, w których możesz kupić 3 osobową sofę i fotel kubełkowy z kolekcji Voss i Forli w promocyjnej cenie, w okresie od 14 marca do 14 kwietnia 2019 r. będą oznaczone symbolem: Salony w których kupisz fotel i sofę z kolekcji Voss i Forli w promocyjnej cenie
    Salony meblowe, w których kupisz Voss i Forli w promocyjnej cenie, możesz łatwo wyfiltrować, klikając w checkbox „Pokaż salony biorące udział w promocji”, znajdujący się nad wyszukiwarką dystrybutorów.
  2. Wybierz 3 osobową sofę i fotel uszak, które Ci się najbardziej podobają*.
  3. Kup wybranego przez siebie „uszaka” nawet o 20% taniej**
  4. Ciesz się elegancją, jakością wykonania, komfortem i przyjemnymi chwilami odprężenia podczas wypoczynku na swojej nowej sofie lub fotelu uszaku.

Poznaj meble z kolekcji VossPoznaj meble z kolekcji ForliSprawdź gdzie kupić sofy i fotele z kolekcji Voss i Forli z oferty Gala Collezione

* promocja dotyczy wybranych kolorów obicia tkaninowego (Sofa trzyosobowa Forli i fotel do salonu Forli w tkaninie Power, sofa trzyosobowa Voss i fotel kubełkowy Voss w tkaninie Kronos)
** wysokość udzielonego rabatu zależy od salonu meblowego – o szczegóły pytaj w sklepie

Kliknij i zapoznaj się z regulaminem promocji „Czas na relaks – wybierz przytulnego uszaka dla siebie”.

 

Cechy charakterystyczne kolekcji Voss oraz kolekcji Forli


« Wróć do listy artykułów

© 2020 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design