Domo – relaks na wyciągnięcie ręki

« Wróć do listy artykułów

5 września 2016

Promocja mebli Gala Collezione "Domo - relaks na wyciągnięcie ręki"Nowoczesne meble tapicerowane do salonu pełnią obecnie o wiele więcej funkcji, niż kilka czy kilkanaście lat temu. Jeszcze całkiem niedawno tzw. duży pokój w każdym polskim domu czy mieszkaniu koniecznie musiał być wyposażony w wersalkę, która służyła po prostu do spania lub siedzenia. Takie to były czasy, w których nasze rodzime sklepy oferowały bardzo ograniczony asortyment i trzeba było kupować, to co było dostępne. Dziś na szczęście mamy o wiele więcej możliwości. Gama mebli wypoczynkowych znacząco się rozszerzyła, od sof zaczynając, przez różnego rodzaju kanapy, narożniki, po duże rodzinne układy w kształcie litery U. Współczesne meble różnią się nie tylko kształtami, stylem czy designem, ale także funkcjami użytkowymi, które oferują. Są praktyczne, ale przy tym eleganckie, funkcjonalne i jednocześnie wygodne. Pięknie się prezentują, uzupełniając z powodzeniem aranżację każdego salonu, stanowiąc jego ozdobę i tworząc przy tym przestrzeń, dookoła której skupia się szereg codziennych, rodzinnych aktywności.

Najnowsza kolekcja mebli marki Gala Collezione (kolekcja 2016 / 2017), która właśnie trafia do salonów meblowych w całej Polsce, to różnorodne sofy, narożniki i fotele, spośród których każdy wybierze coś dla siebie. Zwolenników stylu skandynawskiego zachwyci na pewno urokliwy zestaw Mondo, na który składa się niezwykle miękka sofa dwu i trzyosobowa oraz wygodny fotel. Osoby poszukujące dużych mebli rodzinnych, wzbogaconych o szereg dodatkowych funkcji, mogą skonfigurować wymarzony mebel z elementów systemu modułowego Domo.

Piękno, komfort i wygoda – tak, tego właśnie oczekujemy od współczesnych mebli do salonu. Lubimy sięgać po rozwiązania, które pozwalają odpoczywać bardziej efektywnie. Temu służą na przykład ruchome zagłówki, funkcjonalne barki wyposażone w ruchome blaty, które można wykorzystać na przykład jako podręczny stolik do pracy na komputerze oraz barki z wysuwaną szufladą, elektrycznie wysuwane siedziska oraz fotele z funkcją relaksu, w których można regulować kąt nachylenia oparcia i podnóżka.

Meble uzupełnione o fotel z funkcją relaksu to gwarancja jeszcze bardziej efektywnego wypoczynku. Możesz bowiem rozłożyć taki fotel korzystając z elektrycznych sensorów (w modelu elektrycznym), bez konieczności wstawania z mebla. W łatwy sposób dostosowujesz go do swoich potrzeb – możesz odpoczywać w najwygodniejszej dla Ciebie pozycji ciała, od siedzącej po półleżącą.

Decydując się we wrześniu na zakup Domo z fotelem z elektryczną funkcją relaksu, możesz zaoszczędzić nawet 800 zł! W tym miesiącu, kupując dowolnie skonfigurowaną sofę lub narożnik z tego typu fotelem, zapłacisz za niego niższą cenę (równą cenie takiego samego mebla z fotelem z manualną funkcją relaksu czyli rozkładaną siłą własnych mięśni).

Promocja trwa od 5 do 30 września 2016 r.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Wybierz salon meblowy w zakładce GalaMeble.com/gdzie-kupic. Salony, w których zobaczysz meble z kolekcji 2016 / 2017, będą w dniach 5 – 30 września 2016 r. oznaczone symbolem:Salony w których kupisz Domo w promocyjnej cenie
  2. Skonfiguruj wymarzony mebel z elementów systemu modułowego Domo, koniecznie uzupełniając go o fotel z elektryczną funkcją relaksu*
  3. Kup skonfigurowany przez siebie mebel, oszczędzając nawet 800 zł!**
  4. Ciesz się z wygody i komfortu, jakie zapewni Ci mebel z fotelem z funkcją relaksu uruchamianą za pomocą elektrycznych sensorów
 

Kliknij i zapoznaj się z regulaminem promocji „Domo – relaks na wyciągnięcie ręki”.

* fotel z elektryczną funkcją relaksu, zasilany prądem z gniazdka elektrycznego (konieczność podłączenia mebla do prądu kablem elektrycznym)
** kwota orientacyjna, zależna od oferty salonu meblowego będącego Partnerem Promocji

 

« Wróć do listy artykułów

.