Promocja: „Pełen relaks z Massimo”

« Wróć do listy artykułów

15 maja 2017

Chcesz mieć w salonie skórzaną sofę wypoczynkową, której będą Ci zazdrościć sąsiedzi i rodzina? Chcesz wypoczywać jeszcze wygodniej i cieszyć się z chwil przyjemnego odprężenia na meblu, który dopasowuje się do Twoich potrzeb? Wystarczy, że kupisz wygodny, elegancki narożnik skórzany Massimo z elektryczną funkcją relaksu*, a prócz komfortu, który sobie dzięki temu zapewnisz i gwarancji udanego odpoczynku, dodatkowo zaoszczędzisz nawet do 1.500 zł**! Kupisz więc nowoczesny narożnik w atrakcyjnej, niższej cenie równej cenie takiego samego narożnika Massimo bez funkcji relaksu.

Promocja trwa od 15 maja do 30 czerwca 2017 r.

 

Jak skorzystać z promocji „Pełen relaks z Massimo”?

  1. Wybierz salon meblowy w zakładce GDZIE KUPIĆ . Salony, w których możesz kupić wybrany przez Ciebie układ Massimo z elektryczną funkcją relaksu w promocyjnej cenie, w okresie od 15 maja do 30 czerwca 2017 r. będą oznaczone symbolem: Salony w których kupisz Massimo w promocyjnej cenie
  2. Skonfiguruj wymarzony mebel wypoczynkowy z elementów systemu modułowego Massimo, koniecznie uzupełniając go o fotel z elektryczną funkcją relaksu*. Pomoże Ci w tym kreator 2D, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces konfiguracji sofy (Kliknij TUTAJ, by otworzyć KREATOR 2D) oraz sprzedawca w salonie meblowym. Możesz wybrać zarówno sofę skórzaną i narożnik skórzany, jak też kanapę w obiciu z tkaniny.
  3. Kup skonfigurowany przez siebie wygodny duży narożnik lub mniejszą sofę, oszczędzając nawet do 1.500 zł!**
  4. Korzystaj z przyjemnych chwil odprężenia, jakie zapewni Ci mebel z funkcją relaksu uruchamianą za pomocą elektrycznych sensorów.

Kliknij i zapoznaj się z regulaminem promocji „Pełen relaks z Massimo”.

 

Czym jest dla Ciebie relaks?

Na pewno zgodzisz się z nami, że relaks to chwila przyjemnego odprężenia, podczas której możesz oderwać się od bieżących spraw. To czas, w którym nie musisz robić kompletnie nic, a w zamian – oddać się słodkiemu lenistwu z książką w dłoni, maseczką na twarzy, z dźwiękami ulubionej muzyki w tle, w towarzystwie lub samotności – po prostu tak, jak lubisz najbardziej.

Wyobraź sobie taki moment – siedzisz na niezwykle miękkiej, nowoczesnej, skórzanej sofie, Twoja głowa wygodnie opiera się na zagłówku, którego kąt jest dokładnie taki, by skutecznie odciążyć kark. Dotykasz delikatnie chłodnego, elektrycznego sensora. Fotel, na którym siedzisz, zaczyna się cicho i płynnie poruszać – podnóżek, na którym opierasz nogi, powoli się podnosi, a oparcie zmienia kąt nachylenia. Przyjemnie, prawda?

Co ma wpływ na odczuwanie komfortu podczas wypoczynku na kanapie, sofie czy narożniku? Zarówno to, że ma piękny design i wygląda szałowo (bo to przecież radość dla oka), jak też to, że jest miękka, wygodna, sprężysta i dopasowuje się do Ciebie tak harmonijnie, że nawet nie musisz o tym myśleć (bo to raj dla ciała i ducha).

 

System modułowy Massimo

System modułowy Massimo to więcej niż mebel wypoczynkowy do salonu. To wiele różnych możliwości konfiguracji dowolnego rozmiaru sofy, kanapy lub narożnika, dokładnie dopasowanego do Twoich potrzeb. Łącząc ze sobą różne elementy tego systemu modułowego, możesz skonfigurować mniejszą sofę, większy narożnik lub bardzo duży układ w kształcie litery U. Wszystko zależy od Twojego pomysłu i oczekiwań.

Co kryje w sobie narożnik modułowy Massimo? Wiele funkcji, które sprawią, że mebel ten stanie się ulubionym miejscem w Twoim salonie. Na oparciach zamontowane są wygodne ruchome zagłówki, może być też wyposażony w poręczny bar ze schowkiem i ruchomym blatem, funkcję spania, sterowane elektrycznie wysuwane siedzisko i funkcję relaksu rozkładaną manualnie lub elektrycznie.

Nowoczesne sofy i kanapy modułowe do salonu uzupełnione o fotel z elektryczną funkcją relaksu to gwarancja jeszcze przyjemniejszego wypoczynku. Fotel rozkładasz jednym dotknięciem bez konieczności wstawania, dzięki czemu odpoczywasz w najwygodniejszej dla Ciebie pozycji ciała, od siedzącej, po półleżącą. A wszystko dzięki dyskretnie ukrytym elektrycznym sensorom. Dlaczego warto kupić taki mebel? Bo zapewni Ci przyjemne chwile odprężenia i będzie dopasowywać się do Twojego trybu domowego życia.

System modułowy Massimo | Gala Collezione

System modułowy Massimo – przykładowa konfiguracja | Gala Collezione

* fotel z elektryczną funkcją relaksu, zasilany prądem po podłączeniu kablem do gniazdka elektrycznego
** kwota orientacyjna, która zależy od rodzaju obicia mebla oraz oferty salonu meblowego będącego Partnerem Promocji

« Wróć do listy artykułów

.