© Gala Collezione 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Blog

Archiwum

« Wróć do listy artykułów

Lipcowa promocja: KUP SOFĘ ASTI Z RABATEM 15 PROCENT

29 czerwca 2016


Lipcowa promocja - sofa Asti marki Gala Collezione 15 procent taniejSzyk, komfort, elegancja, wygoda, harmonia kształtu, piękna forma, użyteczność, smak, klasa, funkcjonalność… To tylko niektóre z cech, jakie posiadają meble z kolekcji Asti czyli fotele oraz sofy wypoczynkowe z funkcją relaksu. Te piękne i wygodne meble wprowadzą do Twojego salonu nowy wymiar komfortu, a wypoczynek na fotelu lub sofie Asti zapewni Ci niesamowite doznania zarówno pod względem estetycznym, jak i zmysłowym.

Wyobraź sobie delikatny, aksamitny dotyk skóry pod Twoimi palcami. Wyobraź sobie, jak przyjemnie zapadasz się w na niezwykle miękkim oparciu i siedzisku. Poczuj jak wypoczywa Twój kręgosłup, gdy siadasz na doskonale wyprofilowanym meblu a Twoja głowa wygodnie opiera się o komfortowy zagłówek, ustawiony pod idealnym dla Ciebie kątem. Poczuj płynność ruchu rozkładającego się oparcia i podnóżka, gdy delikatnie dotykając elektrycznych sensorów uruchamiasz funkcję relaksu.

Tak – wszystkie te pozytywne wrażenia możesz przeżywać w swoim salonie, dzięki wygodnej sofie i fotelowi Asti marki Gala Collezione, które w lipcu możesz w wybranych salonach meblowych kupić aż 15% taniej!

Promocja trwa od 1 do 31 lipca 2016 r.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Wybierz salon meblowy w zakładce www.GalaMeble.com/gdzie-kupic. Salony, w których zobaczysz sofę Asti na ekspozycji i w których będziesz mógł kupić ten mebel z 15 procentowym rabatem, będą w dniach 1 – 31 lipca 2016 r. oznaczone symbolem:
   Salony w których kupisz sofę Asti w promocyjnej cenie
  2. Podaj poniższy kod rabatowy podczas dokonywania zakupu sofy i / lub fotela Asti:
   Kod rabatowy: PR2astLC16
  3. Ciesz się z wygody i komfortu, jakie zapewni Ci sofa Asti w Twoim salonie.

 

Sofa Asti została doceniona przez niezależnych ekspertów oraz prasę branżową, m.in. wydawcę miesięcznika Villa, poświęconego aranżacji luksusowych apartamentów, domów oraz willi. W lutym 2016 roku mebel ten otrzymał prestiżową nagrodę i tytuł „Złote Ville 2016”, co świadczy o dużym potencjale, walorach estetycznych i funkcjonalnych sofy Asti. Do cech wyróżniających ten mebel należy m.in.:

 

Kliknij i zapoznaj się z regulaminem promocji „Sofa Asti produktem lipca”

Kliknij i poznaj sofę Asti marki Gala CollezioneKliknij i poznaj sofę Asti marki Gala Collezione

 

 

 


« Wróć do listy artykułów

© 2020 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design