Program „The Best & More” rozstrzygnięty

« Wróć do listy artykułów

31 marca 2017

Magazyn WHY Story publikowany w Gazecie Wyborczej przeprowadził po raz kolejny Ogólnopolską Analizę Wyborów Konsumenckich „The Best & More”. Celem tego Programu było wyłonienie najlepszych w następujących kategoriach:

  • The Best czyli „Najlepszy produkt”, „Najlepsza usługa”, „Najlepsza firma” oraz „Najlepsza instytucja / urząd”
  • More czyli „CSR”, „Innowacje”, „Bezpieczeństwo” i „Ekologia”.

Program objęły patronatem honorowym i merytorycznym m.in. Politechnika Warszawska, International Coaching Federation Poland oraz Europejski Klub Biznesu. Patronat medialny sprawowała m.in. Gazeta Wyborcza i Radio Kolor.

W celu wyłonienia laureatów redakcja magazynu Why Story przeprowadziła miesięczne badanie metodą wywiadu telefonicznego na reprezentatywnej grupie osób. Wszyscy przebadani respondenci odpowiadali na pytanie: który produkt, firmę lub instytucję uważa za najlepszą w danej kategorii.

Analiza opinii konsumentów wykazała, że produkty marki GALA COLLEZIONE cieszą się największą popularnością na rynku w kategorii: meble tapicerowane.

Program „The Best & More” zostanie uwieńczony Konferencją merytoryczną, podczas której w części finalnej zostaną uroczyście wręczone wyróżnienia. Gratulujemy laureatom w pozostałych kategoriach i jednocześnie niezmiernie cieszymy się z przyznanego nam tytułu. Zapraszamy do lektury wywiadu opublikowanego na Whystory.pl

 

« Wróć do listy artykułów

.