Nagroda ZŁOTE VILLE 2016 dla sofy Asti

« Wróć do listy artykułów

1 marca 2016

Złote VILLE to prestiżowy konkurs, organizowany przez redakcję magazynu VILLA już od 7 lat. Jego celem jest wyróżnienie najlepszych produktów branży wnętrzarskiej oraz inwestycji mieszkaniowych w Polsce. Zgłoszone do konkursu produkty są oceniane przez jury, w którego skład wchodzą przedstawiciele redakcji oraz eksperci, specjalizujący się w takich dziedzinach jak wzornictwo, projektowanie i architektura. Ocenie podlegają m.in. design, funkcjonalność, oryginalność, jakość oraz nowatorstwo rozwiązań.

Sofa Asti nagrodzona przez miesięcznik Villa | Gala Collezione

Design, rozwiązania technologiczne oraz komfort sofy Asti Gala Collezione zostały dostrzeżone przez jury konkursu Złote Ville

Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystej gali zorganizowanej w restauracji Endorfina w Warszawie. Wśród zwycięskich produktów znalazła się sofa Asti marki Gala Collezione, która otrzymała nagrodę w kategorii MEBLE TAPICEROWANE. Druga już w tym roku nagroda dla produkowanego przez nas mebla (także w lutym tytuł Produkt Roku 2016 otrzymał narożnik Coletto) jest ważnym potwierdzeniem, że nasza oferta spełnia najwyższe wymogi stawiane meblom wypoczynkowym zarówno w zakresie wzornictwa, stosowanych materiałów, funkcji oraz walorów użytkowych.

Nagroda ZŁOTE VILLE 2016 dla sofy Asti marki Gala Collezione

« Wróć do listy artykułów

.