© Gala Collezione 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Blog

Archiwum

« Wróć do listy artykułów

XIV edycja konkursu „Meble Plus” rozstrzygnięta – Sofa Coletto Produktem Roku 2016

15 lutego 2016


Jak co roku w szranki konkursowe stanęli najwięksi i najbardziej rozpoznawalni producenci mebli, materiałów, akcesoriów i półfabrykatów meblowych w Polsce. Konkurencja była bardzo duża, tym bardziej że nasza krajowa branża rozwija się bardzo dynamicznie, oferując produkty na najwyższym, światowym poziomie. Decyzją Kapituły XIV edycji konkursu, redakcja magazynu Meble Plus oraz portalu Biznesmeblowy.pl wybrała najlepszych spośród najlepszych, przyznając nagrody i wyróżnienia w kilkunastu kategoriach. Statuetki powędrowały na ręce laureatów podczas uroczystej Gali Meblowej, która odbyła się 11 lutego 2016 roku w Katowicach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Gala Meblowa odbyła się podczas „4 Design Days” – ważnego wydarzenia poświęconego tematyce szeroko pojętego designu. Podczas imprezy wręczono także nagrody dla zdobywców tytułów „Człowiek Roku 2015” i „Firma Roku 2015”.

Miło nam poinformować, że Kapituła Konkursu przyznała Fabryce Mebli Gala Collezione tytuł Meble Plus – Produkt 2016 w kategorii Sofa za produkt: Coletto. Jesteśmy dumni, że produkowany przez nas mebel został doceniony przez grono ekspertów, tym bardziej że pod uwagę brano wiele różnych kryteriów, w tym walory wzornicze, użytkowe i estetyczne, jakość wykonania, relację ceny do jakości, zgodność z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi oraz innowacyjność zastosowanych rozwiązań.

Meble Plus Produkt Roku 2016 dla Sofy Coletto marki Gala Collezione

Nagroda Meble Plus – Produkt Roku 2016 to kolejna nagroda branżowa dla Fabryki Mebli Gala Collezione. Kilka miesięcy temu zestaw wypoczynkowy Belluno otrzymał Produkt Roku 2015 przyznany przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej oraz Produkt Roku 2015 przyznany przez Miesięcznik Meble Plus.

Kliknij tutaj i zobacz model Coletto


« Wróć do listy artykułów

© 2020 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design