Znamy laureatów XV edycji konkursu Meble Plus 2017

« Wróć do listy artykułów

20 lutego 2017

Rywalizacja w XV edycji jednego z najstarszych konkursów branżowych w Polsce – MEBLE PLUS – Produkt Roku 2017, była jak zwykle zacięta. W 16 konkursowych kategoriach zgłoszono ponad 70 różnych produktów, w tym mebli i akcesoriów meblowych. Jury konkursu, w którym zasiadają eksperci działający na rynku meblowym od wielu lat, oceniali zgłoszenia pod kątem różnych kryteriów. Cel jest jeden – nagrodzić i wyróżnić te produkty oferowane przez producentów i dystrybutorów mebli, które wyróżniają się designem, jakością, walorami użytkowymi, estetycznymi oraz technologicznymi.

Laureaci konkursu MEBLE PLUS - PRODUKT ROKU 2017 podczas uroczystej gali finałowej konkursu

Lista laureatów ogłoszona została podczas uroczystej gali, która odbyła się 17 lutego 2017 r. podczas 4 Design Days w Katowicach. Milo nam, że zgłoszony przez nas system modułowy Massimo zdobył uznanie Jury konkursu, które zdecydowało o przyznaniu nam wyróżnienia w kategorii Sofa. Jest to dla nas bardzo ważne wyróżnienie, tym bardziej, że w Jury zasiadali eksperci od lat działający w branży meblowej i profesjonalnie zajmujący się aranżacją wnętrz – dziennikarze branżowi, projektanci i architekci, przedstawiciele salonów meblowych, przedstawiciele stowarzyszeń i targów branżowych.

Wyróżnienie Meble Plus 2017 dla systemu modułowego Massimo marki Gala Collezione

Massimo to system modułowy, który umożliwia skonfigurowanie sofy idealnie dopasowanej do potrzeb i oczekiwań użytkownika, zarówno pod względem kształtu, wielkości i dostępnych funkcji. Z elementów systemu modułowego Massimo można skonfigurować zgrabną, niewielką sofę, większy narożnik w tradycyjnym kształcie litery L oraz duży, rodzinny układ w kształcie litery U.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o Massimo.

System modułowy Massimo | Gala Collezione

System modułowy Massimo – przykładowa konfiguracja | Gala Collezione

System modułowy Massimo | Gala Collezione

System modułowy Massimo – przykładowa konfiguracja | Gala Collezione

« Wróć do listy artykułów

.