Lista laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego ogłoszona

« Wróć do listy artykułów

10 grudnia 2015

Uroczysta atmosfera, zacne towarzystwo, blask fleszy – tak było podczas Gali Finałowej, która odbyła się 21 listopada na stadionie PGE Narodowym w ramach 53. Targów Mieszkaniowych Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE 2015. Kapituła Konkursowa ogłosiła laureatów 5. EDYCJI Ogólnopolskiego Programu Budowlanego. Nagrody przyznane zostały w kilku kategoriach. Jak wyjaśnia Marcin M. Andrzejewski, Dyrektor Programowy Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej, organizatora Ogólnopolskiego Programu Budowlanego Roku 2015 – „laureaci wyróżnieni Godłem Promocyjnym należą do grona najbardziej godnych zaufania firm. Ich wartością jest solidność inwestycji, a kapitałem – zadowolenie Klientów oraz Kontrahentów”.

W jednej z konkursowych kategorii – Produkt Roku 2015 – wyróżniono najlepsze przedsiębiorstwa oferujące między innymi artykuły wyposażenia wnętrz i ogrodów, materiały wykończeniowe i izolacyjne, okna i drzwi, hydraulikę, elektrykę i chemię budowlaną, konstrukcje metalowe i drewniane – czyli wszystko, co jest niezbędne, by zrealizować udaną inwestycję. Kapituła Programu doceniła produkty gwarantujące komfort i bezpieczeństwo użytkowania wysoką jakość oraz zgodność z najnowszymi standardami rynkowymi. Godłem Produkt Roku 2015 odznaczono 16 najlepszych zgłoszonych do konkursu produktów, wśród nich zestaw wypoczynkowy Belluno, produkowany przez Fabrykę Mebli Gala Collezione.

Gala Collezione odznaczona godłem Produkt Roku 2015

Grono laureatów Godła Produkt Roku 2015

 

„Cieszymy się, że nasze produkty są doceniane zarówno przez klientów, jak też przez niezależnych ekspertów i jurorów”- powiedziała podczas odbierania Godła Pani Justyna Roźniakowska, przedstawicielka Fabryki Mebli Gala Collezione. – „Naszą ambicją jest tworzenie mebli pięknych i funkcjonalnych, gwarantujących najwyższą jakość i spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika”.

Zestaw wypoczynkowy Belluno produkowany przez zGala Collezione odznaczona godłem Produkt Roku 2015

Pani Justyna Roźniakowska odbiera godło Produkt Roku 2015

 

Belluno to zestaw modułowy, idealny dla osób poszukujących dużych, rodzinnych mebli do swojego salonu. W skład zestawu wchodzi blisko dwadzieścia różnego rodzaju elementów (m.in. barek, dostawki, siedziska z funkcją relaksu, elektroniczne sensory umożliwiające płynne rozkładanie, system audio, funkcja spania, ruchome zagłówki itd.), co daje bardzo szerokie możliwości aranżacyjne. Możliwe jest więc takie skomponowanie mebla, które w największym stopniu odpowiada potrzebom i oczekiwaniom użytkownika, zarówno jeśli chodzi o funkcje, wykończenie, układ jak i rozmiary.

« Wróć do listy artykułów

.