Zestaw Belluno – Laureatem Godła Produkt Roku 2015

« Wróć do listy artykułów

26 października 2015

Kapituła Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej wybrała laureatów ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego Roku 2015. To program, którego celem jest promowanie najlepszych w branży – zarówno deweloperów i firm budowlanych, jak też dostawców usług dla branży budowlano-wykończeniowej oraz producentów wyposażenia i dekoracji wnętrz. Firmy oferujące produkty i usługi w tym segmencie rynku rywalizują corocznie w kilku kategoriach, m.in. Firma Roku 2015, Deweloper Roku 2015, Budowlana Firma Roku 2015 oraz Produkt Roku 2015. W tej ostatniej kategorii Kapituła Konkursu odznaczyła Zestaw Belluno produkowany przez Fabrykę Mebli Gala Collezione Godłem Produkt Roku 2015.

Laureatów konkursu – bez względu na kategorię, w której startują – łączy wiele. To firmy uznane przez Kapitułę konkursu za bezpieczne, godne zaufania i polecenia, które gwarantują komfort i bezpieczeństwo użytkowania swoich produktów oraz ich zgodność z najnowocześniejszymi rynkowymi trendami i standardami jakościowymi. To podmioty cieszące się dobrą renomą wśród partnerów biznesowych i zaufaniem klientów oraz prowadzące swój biznes zgodnie z zasadami fair play.

Ogłoszenie laureatów i rozdanie certyfikatów odbędzie się 22 listopada 2015 roku w Warszawie. Cieszymy się niezmiernie, że Gala Collezione znalazła się w zaszczytnym gronie laureatów i że w gronie najlepszych będziemy mogli odebrać z rąk Kapituły Konkursu Godło Produkt Roku 2015 dla Zestawu Belluno.

Zestaw modułowy Belluno odznaczony godłem Produkt Roku 2015

Belluno to zestaw modułowy, który umożliwia skonfigurowanie wymarzonego mebla nawet z dwudziestu różnego rodzaju elementów. Dzięki temu w pełni odpowiada on potrzebom i oczekiwaniom użytkownika, zarówno jeśli chodzi o funkcje, wykończenie, układ jak i rozmiary. Możliwości są szerokie – od barków, poprzez dostawki (siedziska bez oparć), siedziska z funkcją relaksu, elektroniczne sensory umożliwiające płynne rozkładanie, na systemie audio, funkcji spania i ruchomych zagłówkach kończąc.

Narożnik Belluno skonfigurowany z elementów systemu modułowego | Gala Collezione

Przykładowa konfiguracja narożnika z elementów systemu modułowego Belluno. W zależności od liczby dobranych elementów, mebel może przybrać kształt mniejszej sofy lub dużego, rodzinnego układu w kształcie podkowy

« Wróć do listy artykułów

.