Wiosenna odsłona najnowszej kolekcji mebli modułowych!

« Wróć do listy artykułów

16 marca 2022

Wiosenna, pozytywna energia nastała we wnętrzach. Po zimowym okresie czas na zmiany, czas na powiew świeżości. Czas na pokazanie siebie poprzez personalizację wnętrza – wybór wzornictwa, odpowiednią konfigurację modułów, tworzących mebel, dopasowanie funkcji do naszych potrzeba oraz wybranie pokrycia (naturalna, miękka w dotyku skóra czy funkcjonalna tkanina?).

System modułowy Look – stawiamy na wzornictwo

Dla osób, ceniących, nowoczesność i minimalistyczną formę – polecamy system modułowy Look. Główną cechą charakterystyczną są szerokie, bardzo komfortowe i funkcjonalne siedziska oraz  wysokie, aż 20 cm nóżki, dzięki którym mebel optycznie jest lżejszy. Poprzez wysokie nogi model Look jest najczęściej wybierany przez posiadaczy ogrzewania podłogowego.

Dzięki dużej liczbie modułów, wchodzących w skład kolekcji możemy spersonalizować mebel tak, aby w pełni spełniał nasze wymagania względem kompozycji i funkcji. Idealny narożnik lub sofę możemy stworzyć, wybierając jedną z 3 szerokości siedzisk – 80cm, 100 cm oraz 120 cm. Każda z tych brył posiada również dwie głębokości – 80 oraz 90cm. Wszystkie moduły dostępne w kolekcji Look są tapicerowane z każdej strony, co pozwala na dowolne przemieszczanie i tworzenie nowej kompozycji już w trakcie użytkowania mebla w naszym salonie.

Nowoczesny system modułowy Look w granatowe, welurowej tkaninie | Gala Collezione

Nowoczesny system modułowy Look w granatowe, welurowej tkaninie

System modułowy Loggia – pochwała funkcjonalności

Dla wielbicieli mebli z rozbudowanymi funkcjami polecamy system modułowy Loggia. Regulowane zagłówki, bar z gniazdem USB oraz schowkiem, funkcja relaks, funkcja spania, pojemnik na pościel. System pozwala na pełną personalizację, poczynając od kompozycji – możemy też tworzyć bardziej skomplikowane układy typu „u”, dobierać funkcje bez specjalnych ograniczeń, kończąc na tapicerce – bardzo gustownie i elegancko prezentuje się w zarówno w skórze naturalnej jak i tkaninie szenilowej. Masywne wzornictwo, a zarazem ergonomiczne zaokrąglenia mebla łączą w sobie klasykę z nowoczesnością. Jesteśmy pewni,  że system modułowy Loggia to  ponadczasowa forma.

Jeśli szukasz funkcjonalnych rozwiązań? Sprawdź pozostałe kolekcje mebli modułowych Gala Collezione.

Duzy, wygodny, rodzinny system modułowy Loggia z dodatkowym barem oraz fotelem | Gala Collezione

Duży, wygodny, rodzinny system modułowy Loggia z dodatkowym barem oraz fotelem

System modułowy Idylla – królewski wypoczynek

Kolejnym przykładem mebla niezwykle funkcjonalnego jest system modułowy Idylla. Jest to typowy „leniuch”, „salonowiec”, na którym wygodnie spędzimy rodzinny czas lub spotkanie w gronie przyjaciół. Świetnie sprawdzi się w dużym układzie z osobnym fotelem, ale też w mniejszym, dzięki czemu zaznaczymy charakter wnętrza. Kolekcja Idylla – niezwykle wygodna, miękka, posiadająca duże powierzchnie co sprawia, że wypoczynek staje się wręcz królewski. Kryje w sobie funkcję spania oraz pojemnik na pościel. Każda z brył tapicerowana jest z każdej strony co umożliwia na tworzenie różnych kompozycji z bazowych modułów.

Nowoczesny system modułowy Idylla we wnętrzu typu loft | Gala Collezione

Nowoczesny system modułowy Idylla we wnętrzu typu loft

Sprawdź gdzie kupić?

« Wróć do listy artykułów

.