Salon autoryzowanyGala Collezione - Salon Firmowy Szczecin
Autoryzowany salon firmowy Gala Collezione

Oferta dla projektantówSpecjalna oferta dla projektantów i architektów

 Ten salon obsługuje Program ArchitektTen salon obsługuje Program Architekt

TOP SHOPPING
ul. Hangarowa 13
70-767 Szczecin, Polska

Tel: 506 590 118

Godziny otwarcia:
poniedziałek - sobota: 10:00 - 20:00
niedziela handlowa: 10:00 - 16:00

Autoryzowany Salon Firmowy Gala Collezione Szczecin to nowe miejsce na mapie miasta, które stanowi doskonały przykład mariażu sztuki z przestrzenią handlową. W tym sklepie meblowym (zaaranżowanym od podstaw przez Martę Potorską, właścicielkę Studia Projektowania Wnętrz Reforma Domu), na powierzchni 220 m2, obok eleganckich i komfortowych sof, narożników i foteli marki Gala Collezione oraz Sweet Sit, znajdziesz także produkty komplementarne, pozwalające urządzić salon w sposób wygodny, funkcjonalny i modny. Są wśród nich designerskie dywany, wysokiej jakości meble skrzyniowe i efektowne tapety. Dodatkowo, jeśli szukasz unikalnych i nietuzinkowych dekoracji – Autoryzowany Salon Firmowy Gala Collezione oferuje fotografie Szczecina autorstwa znanej i cenionej fotografki Anny Niemiec. Połączenie przestrzeni handlowej z mini wernisażem sztuki fotograficznej na najwyższym, światowym poziomie, pozwala na promocję uznanej artystki, a jednocześnie pozwala na pokazanie w udomowionej przestrzeni fotografii, której tematem jest pejzaż miejski przedstawiony w formie minimalistycznej abstrakcji.

Salon meblowy jest zlokalizowany przy ul. Hangarowej, w Centrum Meblowym TOP SHOPPING. Na miejscu dostępny jest pełen komplet wzorników tkanin i skór z aktualnej oferty oraz wzornik wybarwienia drewna, które pomagają w doborze materiału obiciowego i elementów wykończeniowych zgodnie z własnymi potrzebami. W dopasowaniu mebli do własnych oczekiwań pomogą doradcy, którzy służyć będą poradami zarówno w zakresie działania funkcji meblowych, jak też parametrów poszczególnych materiałów pokryciowych i konfiguracji wymarzonego układu z elementu wybranego systemu modułowego.

Zapraszamy również architektów wnętrz i projektantów, którzy znajdą tu komfortowe miejsce do pracy ze swoimi inwestorami, m.in. dodatkowe wzorniki tkanin i skór naturalnych, dostępne wyłącznie w ofercie Autoryzowanych Salonów Firmowych Gala Collezione.

Anna Niemiec, fotograf, Szczecin

Prawdziwa sztuka zawsze inspiruje, a dobry design daje nam motywację do zmian na lepsze w swoim otoczeniu. W obu z nich tak samo ważna jest właściwa kompozycja i dobrze dobrane kolory. Oryginalne polskie wzornictwo proponowane przez Gala Collezione i moje prace dobrze współistnieją ze sobą w przestrzeni ekspozycyjnej. Cieszę się, że te fotografie mogą inspirować i nadawać meblom inny wymiar

Anna Niemiec, fotograf

Gala Collezione - Salon Firmowy Szczecin Szczecin - meble na ekspozycji

Formularz kontaktowy

    * Zapoznałem się z informacjami o administratorze i przetwarzaniu danych osobowych, przedstawionymi w Polityce Prywatności

    Partnerzy

    .