Zielona Góra – jedna z największych ekspozycji mebli marki Gala Collezione

« Wróć do listy artykułów

27 kwietnia 2018

Zapraszamy do miejsca pełnego wnętrzarskich inspiracji! 

Galeria Wnętrz WOMAG w Zielonej Górze czynna jest:

  • poniedziałek – piątek: 10:00 – 20:00
  • sobota: 10:00 – 18:00
  • niedziela: 10:00 – 15:00

Sprawdź, jakie kolekcje możesz zobaczyć na ekspozycji w salonie -> ZOBACZ WIZYTÓWKĘ SALONU

Nowoczesna, dwupoziomowa Galeria Wnętrz WOMAG zlokalizowana jest w Zielonej Górze przy ul. Trasa Północna 3. To przestronny salon, w którym klienci znajdą nie tylko meble największych, topowych producentów, ale także wiele artykułów dekoracyjnych i elementów oświetlenia, pozwalających na zaaranżowanie we własnym mieszkaniu przytulnego, pięknego, wygodnego i eleganckiego miejsca do wypoczynku i relaksu. Na imponującej pod względem wielkości powierzchni (salon zajmuje aż 10.000 m2) właściciele salonu meblowego WOMAG stworzyli wyjątkową przestrzeń, gwarantującą przyjazny nastrój, poczucie bezpieczeństwa oraz optymalne warunki do dokonywania zakupów elementów wyposażenia wnętrz.

Salon meblowy Womag | Stoisko firmowe Gala Collezione

W Galerii Wnętrz WOMAG znajduje się jedna z największych w Polsce ekspozycji mebli marki Gala Collezione i Sweet Sit. Stoisko Firmowe Gala Collezione zajmuje blisko 400 m2 powierzchni. Znajdziesz tutaj najnowsze kolekcje mebli obu marek (zarówno systemy modułowe, skórzane sofy, kanapy tapicerowane tkaniną, narożniki do spania codziennego, eleganckie narożniki wypoczynkowe, rozkładane fotele z funkcją relaksu, kubełkowe fotele obrotowe oraz wiele innych modeli), jak też bestsellerowe, flagowe modele oferowane przez Fabrykę Mebli Gala Collezione, takie jak Belluno czy Bono.

Galeria Wnętrz WOMAG to miejsce pełne inspiracji. W sklepie tym możesz liczyć na fachową obsługę, profesjonalne doradztwo, pomoc w doborze koloru i rodzaju obicia oraz konfiguracji mebli z elementów systemów modułowych Gala Collezione. Zobaczysz tutaj także przykładowe aranżacje różnych pomieszczeń, takich jak salon, sypialnia, jadalnia, pokój młodzieżowy czy domowy gabinet. Osobom poszukującym wsparcia w urządzaniu mieszkania pomogą architekci i projektanci wnętrz, którzy podpowiedzą, w jaki sposób zaaranżować wnętrze, uwzględniając zarówno swoje potrzeby, upodobania w zakresie designu, poczucie estetyki, ale także względy funkcjonalne i użytkowe.

Salon meblowy Womag w Zielonej Górze- stoisko firmowe Gala Collezione

Otwarcie Galerii Wnętrz WOMAG (27 – 29 kwietnia 2018 r.) przyciągnęło wielu mieszkańców Zielonej Góry i okolic. Właściciel przygotował bowiem o liczne atrakcje dla całej rodziny – zorganizowano konkursy z nagrodami, przejażdżki londyńskim autobusem, spotkania z lubianymi i popularnymi sportowcami (z żużlowcem Falubazu – Grzegorzem Zengotą i koszykarzem Stelmetu – Filipem Matczakiem) oraz kulinarne podróże pełne smaków z jurorem polskiej edycji TOP CHEF – Josephem Seeletso. Z okazji otwarcia zadbano także o klientów, którzy poszukują porad i wsparcia w wyborze mebli i elementów wyposażenia. W doborze materaca doradzali fizjoterapeuci, zaplanowano prezentacje czyszczenia tkanin Magic Home oraz prezentacje funkcji i możliwości mebli.

« Wróć do listy artykułów

.