GALERIA WNĘTRZ WOMAG

Stoisko firmoweStoisko firmowe Gala Collezione

Oferta dla projektantówSpecjalna oferta dla projektantów i architektów

ul. Trasa Północna 3
65-001 Zielona Góra, Polska

Tel: 724 343 499, 603 402 357

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 20:00
sobota: 10:00 - 18:00
niedziela: 10:00 - 16:00

Zapraszamy do Galerii Wnętrz WOMAG w Zielonej Górze – miejsca pełnego wnętrzarskich inspiracji!!!

Czynne także w niedziele handlowe.

Galeria Wnętrz Womag to jeden z największych salonów meblowych w województwie Lubuskim i pierwsza w Zielonej Górze galeria wnętrz, w której możesz zobaczyć zarówno meble, jak też gotowe, przykładowe aranżacje różnych pomieszczeń. Możesz tu więc kupić nie tylko elementy wyposażenia wnętrz, ale także czerpać inspirację, w jaki sposób i w jakim stylu urządzić na przykład salon, pokój młodzieżowy, sypialnię czy domowy gabinet.

Niewątpliwym atutem Galerii Wnętrz Womag jest fachowa obsługa.  Profesjonalni sprzedawcy oferują wsparcie w zakresie doboru mebli, ich konfiguracji, wyboru tkaniny lub skóry obiciowej. Doradzają, podpowiadają i wyjaśniają – dzięki temu masz pewność, że sofa lub narożnik który wybierzesz do swojego pokoju dziennego, spełni wszystkie Twoje oczekiwania i potrzeby, nawet te najbardziej wyrafinowane.

W Galerii Wnętrz Womag znajduje się Stoisko Firmowe Gala Collezione – to jedna z największych w Polsce ekspozycji mebli tworzonych przez Fabrykę Mebli Gala Collezione. Na blisko 400 m2 powierzchni wyeksponowane są eleganckie sofy, skórzane narożniki, modne kanapy i designerskie fotele marki Gala Collezione oraz nowoczesne zestawy wypoczynkowe i narożniki z funkcją spania marki Sweet Sit, dedykowane do mniejszych mieszkań.

 

Zapraszamy na udane zakupy!

GALERIA WNĘTRZ WOMAG Zielona Góra - meble na ekspozycji

Formularz kontaktowy

    * Zapoznałem się z informacjami o administratorze i przetwarzaniu danych osobowych, przedstawionymi w Polityce Prywatności

    .