© Gala Collezione 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design: Inspect ™ Brand & Web Design

Blog

Archiwum

« Wróć do listy artykułów

Autoryzowany Salon Firmowy Gala Collezione – zapraszamy do Gdańska

14 marca 2018


Salon Firmowy Gala Collezione w GdańskuW gdańskiej Galerii Wnętrz City Meble przy Al. Grunwaldzkiej 211 powstał pierwszy w Polsce Autoryzowany Salon Firmowy Gala Collezione. To nowoczesne studio meblowe, w którym znajdziesz bogatą ekspozycję sof, narożników i foteli marki Gala Collezione, a także uzyskasz fachową poradę w zakresie doboru mebli wypoczynkowych do salonu.

Oficjalne otwarcie Autoryzowanego Salonu Firmowego planowane jest na najbliższy weekend tj. 16 – 17 marca 2018 r. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby poszukujące inspiracji w zakresie aranżacji wnętrza w swoim mieszkaniu, poszukujących wygodnych, komfortowych, eleganckich mebli do salonu, wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Przewidziane są niespodzianki dla klientów dokonujących zakupu.

Na co możesz liczyć w salonie?

Moment otwarcia zbiegnie się z Festiwalem Designu YELLOW WEEKEND organizowanym przez Galerię City Meble. A zatem czeka na Ciebie także wiele atrakcji związanych z programem wydarzenia – m.in. różnego rodzaju warsztaty, podczas których dowiesz się jak urządzić mieszkanie, jak dobrać kolory czy też na co zwrócić uwagę w urządzaniu salonu.

Autoryzowany salon firmowy Gala Collezione w Gdańsku

Salon Firmowy Gala Collezione ma stać się flagowym sklepem Gala Collezione, w którym eksponowane będą ekskluzywne sofy, komfortowe narożniki, designerskie fotele oraz przytulne zestawy wypoczynkowe. Urządzony został w taki sposób, by budować domową atmosferę przytulności. To przyjazna przestrzeń zarówno dla osób poszukujących mebli idealnie spełniających ich oczekiwania, jak też dla projektantów i architektów wnętrz, zainteresowanych nowoczesnymi meblami, które można konfigurować zgodnie z potrzebami klienta. Posiada bowiem dedykowaną ofertę współpracy z biurami projektowymi.

Nowe studio mebli czynne będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 20:00 oraz w niedziele handlowe w godzinach od 10:00 do 18:00.

Zapraszamy do Gdańska, Galeria Wnętrz City Meble, Al. Grunwaldzka 211, poziom 1.


« Wróć do listy artykułów

© 2020 Gala Collezione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu Regulamin serwisu Polityka prywatności i RODO

Design: Inspect ™ Brand & Web Design